Hotel Warszawianka dołącza do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

Hotel Warszawianka dołączył do grupy lokalizacji w gronie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Kandydaturę zaakceptował Zarząd organizacji. To już dziesiąte w tym roku rozszerzenie grona zrzeszonych w SBE firm.

Hotel Warszawianka położony jest około 40 minut drogi samochodem od centrum Warszawy, nad Zalewem Zegrzyńskim. Obiekt stanowi harmonijne połączenie nowoczesnego centrum kongresowego z hotelem oferującym komfortowy wypoczynek dla całej rodziny. Goście do dyspozycji mają 294 wygodne, komfortowo urządzone pokoje. Na terenie hotelu znajdują się między innymi: Aqua Park z 90-metrową zjeżdżalnią, strefą termalną, łaźniami, saunami i strefą fitness, siłownia, kręgielnia, klub nocny, korty do squasha i tenisa, prywatna plaża i przystań. W 16 gabinetach strefy SPA goście mogą skorzystać z unikatowych programów: BIO SPA, Sport SPA i Orient SPA. Dla dzieci w wieku 4-12 lat hotel oferuje nowoczesne, multimedialne centrum kreatywnej zabawy KIDDOS.

Obiekt dysponuje czterema restauracjami, wśród których znajduje się m.in. ekskluzywna Restauracja Yacht Club z kuchnią śródziemnomorską. Do wyboru goście mają także Chatę Góralską, dostosowaną do imprez biesiadnych, a także restauracje Mak`s i Galeria oferujące kuchnię międzynarodową.

Centrum kongresowe i konferencyjne Hotelu Warszawianka jest jednym z najbardziej profesjonalnych i funkcjonalnych wnętrz tego typu w okolicach Warszawy. W 37 salach można zorganizować konferencje, kongresy, szkolenia, targi, bankiety, eventy i wszelkie imprezy okolicznościowe. Największa z sal, Sala Kongresowa, wysoka na 6 metrów i dobrze oświetlona, może zmieścić 1500 gości.

Od początku 2015 roku do chwili obecnej do Stowarzyszenia Branży Eventowej wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton, Grupa Taneczna ATELIE, Colors of Design oraz IMS events.

Recent Posts

Leave a Comment