FSWO- agencja eventowa nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

 Jest nam bardzo miło poinformować, że do członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła nowa agencja  FSWO http://fswo.pl/

Firma skupia się na 3 ob­szarach – marketingu, sprzedaży i HR. Kreuje nie­konwencjonalny sposób dotarcia do wyznaczo­nego celu, który nie tylko buduje sprzedaż, ale także wzmacnia wizerunek marki w oczach Klien­tów, pracowników i otoczenia biznesowego.

 FSWO proponuje rozwiązania, dzięki którym nie tylko klient przekazuje ważne informacje ale również motywuje pracowników do dalszej efektyw­nej pracy, integruje zespół, przeprowadza szkolenia i realizuje założenia employer bran­dingu. Co więcej, zwiększają sprzedaż i pomagają w osią­ganiu założonych celów marketingowych. Proponują event  jako długofalowa strategia biznesowa.

 Zapewniają kompleksową obsługę wydarzeń, zarówno pod kątem artystycznym, multime­dialnym, technicznym, logistycznym, jak i mar­ketingowym. Tworząaplikacje angażującą użytkowników wydarzeń. Projektują materiały graficzne i wydruki. Wszystko to spójnie z koncepcją wydarzenia i brand bookiem marki.

 Przygotowują ponad 300 eventów rocznie. Ich dotychczasowe realizacje wyróżniały się no­woczesnymi i niezapomnianymi atrakcjami. Łączą narzędzia marketingowe z najnowszymi tren­dami, za co doceniają ich nie tylko Partnerzy, ale co ważniejsze ich pracownicy i Klienci. Lubią wyzwania i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Zapraszają na stronę internetową

www.fswo.pl

I FB

https://www.facebook.com/fswoevents/

Recent Posts