RCI Banque Oddział w Polsce kończący się rok 2017 świętowała po amerykańsku

W okresie świątecznych imprez firmowych francuska firma RCI Banque Oddział w Polsce postanowiła wyłamać się z tradycji i św2018.01.03 RCI foto (3)iętować po amerykańsku. Goście przenieśli się do  lat 50. amerykańskiego stylu pin-up.

Panie, oprócz sukienek w charakterystycznym stylu i trampek, zdobiły profesjonalne makijaże zapewnione przez organizatora oraz nieodzowne dla stylu pin-up bandamki, tym razem z firmowym logo. Impreza odbyła się w Centrum Rozywki „Arco”, więc nie mogło obyć się bez turnieju bowlingowego.

Sala dyskotekowa oraz część cateringowa zyskały świątecznego charakteru z epoki za sprawą dekoracji przygotowanych przez agencję Social Connect/Event Design z pachnącej choiny i jarzębiny oraz dzięki meblom Eventwide Warszawa w biało-czarnym ustawieniu.

Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu „Singin’ Birds”, trzech zjawiskowych dziewczyn z repertuarem lat 50. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach swinga i jive’a przeprowadzonymi przez profesjonalnych tancerzy HASAO Show Dance & Cheerleaders. 

Największą jednak popularnością cieszył się kolorowy candy bar, dzięki któremu uczestnicy mogli uzupełnić poziom cukru oraz świąteczna ścianka do fotografii, którą zapewniła firma Uwiecznieni.pl

Za całość organizacji wydarzenia odpowiedzialna była agencja Social Connect Group. 

Fot. Uwiecznieni.pl

2018.01.03 RCI foto (5) 2018.01.03 RCI foto (2) 2018.01.03 RCI foto (1) 2018.01.03 RCI foto (4)

Recent Posts