EVENTMAN – nowy program Krzysztofa Osiaka dla sympatyków organizacji eventów!

Mamy wielką przyjemność oddać w Wasze ręce pierwszy odcinek nowego talk-show pt. Eventman, który od niedawna pod naszym okiem tworzony jest przez Krzysztof Osiak z firmy Imprero firmy członkowskiej SBE.
Krzysztof przygotowuje cykl wywiadów z ciekawymi ludźmi z branży, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, lekcjami, historiami i nieznanymi szerzej niuansami swojej pracy. Krzysztof będzie spotykał się z przedstawicielami agencji eventowych, miejsc, organizacji oraz podwykonawcami by zadać im ważne i ciekawe pytania.

Pierwszy opublikowany odcinek to wywiad z Pawel Czerski(Prezesem agencji IMS events ). Kolejni zaplanowani rozmówcy to m.in Marta Dunin-Michałowska (Prezes agencji Mea Group agencja eventowa i Prezes SBE), Grzegorz Turniak (Prezes Akademia Rekomendacji – Grzegorz Turniak ), czy Żaneta Berus (Dyrektor Zarządzająca Ptak Warsaw Expo )

Całość dostępna jest przez stronę www.imprero.com/eventman gdzie są odnośniki do stosownego kanału YouTube. Pamiętaj: naciśnij Subskrybuj, aby nie przegapić kolejnych odcinków.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, propozycje kolejnych uczestników, czy pomysły na interesujące pytania, pisz w komentarzach.

Krzysztofowi życzymy powodzenia oraz trzymamy kciuki za projekt 🙂

Recent Posts