Event camp

EventCamp wywodzi się z barcampów organizowanych w Stanach Zjednoczonych, gdzie są to otwarte, interaktywne spotkania ludzi związanych z określoną branżą. Celem jest integracja środowiska, wymiana doświadczeń i pomysłów oraz dobra zabawa.

Dążymy do organizowania konferencji dla szerokiego grona odbiorców, pracowników korporacyjnych zajmujących się wydarzeniami firmowymi, osób zatrudnionych w agencjach eventowych, podwykonawców (np. hotele), freelancerów chcących założyć własną działalność gospodarczą, studentów i wszystkich pasjonatów eventów. Aby sprostać oczekiwaniom tak dużej grupy stworzyliśmy dwa rodzaje spotkań: EventCamp skierowany do młodych ludzi, w dużej mierze studentów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z eventami oraz EventCamp biznes, będący spotkaniem branżowym, podczas którego poruszane są najbardziej aktualne tematy oraz nowinki rynkowe.

Konferencje składają się z krótkich prelekcji prowadzonych przez pracowników agencji eventowych, hoteli, podwykonawców oraz osób związanych bezpośrednio z branżą eventową. Tylko od odbiorców zależy, czy dana prelekcja pozostanie wykładem, czy też przekształci się w panel dyskusyjny.