Elfy SBE z udziałem KAE – branża eventowa na rzecz potrzebujących

Stowarzyszenie Branży Eventowej już po raz piąty wesprze najbardziej potrzebujących w ramach dorocznej akcji świąteczno-charytatywnej Elfy SBE. W tegorocznej edycji Elfów Stowarzyszenie wesprze Klub Agencji Eventowych (KAE). Członkowie obu organizacji spotkają się na dwa tygodnie przez Bożym Narodzeniem, aby zebrać dary dla jednego z warszawskich domów dziecka oraz dwóch wybranych, potrzebujących rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka. Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2015 r. w Centrum Eventowym SPACE. Do wzięcia udziału w spotkaniu, a przede wszystkim w akcji charytatywnej, SBE i KAE zapraszają wszystkich, którzy chcą wesprzeć wkład branży eventowej na rzecz tych, których los mocno doświadczył. Partnerem strategicznym tegorocznych Elfów SBE jest Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie.

Inicjatorem i organizatorem dorocznej akcji charytatywnej znanej pod nazwą Elfy jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. Do tegorocznej edycji dołączył się również Klub Agencji Eventowych (KAE). Członkowie obu organizacji – agencje eventowe w przypadku KAE oraz agencje, obiekty eventowe i podwykonawcy w przypadku SBE – spotkają się, by zebrać dary dla domu dziecka oraz dwóch wybranych rodzin i zaopatrzyć je w najbardziej niezbędne artykuły codziennego użytku ze wskazanej listy potrzeb. Dodatkowo, podczas spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka środków finansowych, z których zostaną zakupione kolejne towary z listy.

Elfy SBE to akcja charytatywna, przeprowadzana corocznie od 2011 roku przed świętami Bożego Narodzenia. W akcji biorą udział członkowie SBE, a także zaproszeni goście, wśród których znajdują się niezrzeszeni przedstawiciele rynku eventowego w Polsce, a także jego zleceniodawcy. Wspólna akcja charytatywna łączy i integruje branżę w szczytnym celu.

W tegorocznej akcji uczestnicy pomogą Filii Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie oraz dwóm wybranym rodzinom w ramach akcji Szlachetna Paczka. Informacje na temat placówki, a także wspieranych rodzin i ich potrzeb można znaleźć na stronie SBE pod adresem:

http://sbe.org.pl/events/elfy-sbe-i-kae-vol-v-branza-eventowa-dzieciom-i-rodzinom/.

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2015 r. o godz. 19.00 w Centrum Eventowym SPACE. Wstęp wolny. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji Elfów SBE jest Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie, a patronem medialnym: MICE Poland, OOH Magazine, Meeting Planner, eventmapa.pl, meeting.pl.

Recent Posts

Leave a Comment