Dorota Zdanowska – nowa Dyrektor Zarządzająca SBE

W marcu br. stanowisko Dyrektora Zarządzającego SBE objęła Dorota Zdanowska, posiadająca ponad 7-letnie doświadczenie branżowe. Do jej zadań będzie należało wdrażanie inicjatyw podejmowanych przez SBE, koordynacja projektów biznesowych i edukacyjnych oraz organizacja współpracy międzyczłonkowskiej.

„Cieszy mnie fakt, że mogę dołączyć do Stowarzyszenia w tym ważnym momencie zmian, kiedy jego rozwój nabiera zdecydowanego tempa i zmienia się jego wizerunek w branży. Pracując w agencji eventowej widziałam i odczuwałam palące problemy branży, ale nie miałam możliwości zaangażowania się w takim wymiarze, by zmienić i poprawić stan rzeczy. Teraz mam szansę wpłynąć na to, jak będzie wyglądać w Polsce przemysł spotkań w przyszłości i ta myśl towarzyszy mi nieustanie, odkąd objęłam to stanowisko. Miło jest również znaleźć wśród członków SBE firmy i osoby, z którymi z powodzeniem współpracowałam przez lata” – mówi Dorota Zdanowska.

Zdanowska ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Kultury Polskiej, specjalizując się w animacji kultury. Przez ostatnie siedem lat związana była z agencją eventową Rival Group, gdzie przeszła przez kolejne trzy stanowiska, od event managera do account directora. Zajmowała się nie tylko organizacją i koordynacją wydarzeń, ale również z sukcesem zbudowała kompetentny zespół event managerów. Jej pasje to przede wszystkim nurkowanie, podróże i fotografia, ale można ją również spotkać na licznych imprezach biegowych oraz w warszawskich parkach uprawiającą jogging.

Dorota Zdanowska objęła wakat po Magdalenie Jabłońskiej, która pod koniec ubiegłego roku zrezygnowała z pełnionej funkcji, kontynuując swoją karierę poza strukturami SBE.

„Rozwój Stowarzyszenia doszedł w chwili obecnej do punktu, w którym konieczne stało się powołanie na tak odpowiedzialne stanowisko osoby na pełen etat. Mając liczne zobowiązania zawodowe poza SBE, nie byłabym w stanie zaangażować się w jego prace w wymaganym zakresie. Cieszę się, iż Stowarzyszenie podjęło w ostatnim czasie wiele ważnych decyzji dotyczących nowych kierunków rozwoju i intensyfikacji działań, kontynuując przy tym projekty zainicjowane podczas poprzedniej kadencji. Będę wszystkim aktywnie kibicować i wspierać na ile to będzie możliwe, tak jak to czyniłam przez prawie cztery lata współpracy z SBE” – podsumowała Jabłońska.

Recent Posts

Leave a Comment