Czy sezon się otworzył , czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?”  Żaneta Berus (Dyrektor  Zarządzająca BERM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: “Czy sezon się otworzył , czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?”  Żaneta Berus (Dyrektor  Zarządzająca BERM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.) pisze:

Firma BERM przez cały okres 2021, mimo pandemii jest bardzo aktywna na rynku eventowym i tę aktywność widać w kolejnych realizowanych programach promocyjnych dla sektorów kosmetycznego, biotechnologicznego, jachtowego oraz meblarskiego. W czerwcu zabraliśmy polskich przedsiębiorców z branży meblarskiej na misję gospodarczą podczas targów The Hotel Show  w Dubaju, a za chwilkę bo już na początku października zabieramy kolejną grupę firm, tym razem z branży kosmetycznej, na targi i misję gospodarczą połączoną z Beautyworld Middle East ponownie w Dubaju.

W międzyczasie kolejni klienci dołączają do grona użytkowników naszej nowoczesnej Wirtualnej Platformy Wydarzeń 2.0., która pozwala zgrabnie wykorzystać wszystkie możliwości networkingu zarówno podczas imprez stacjonarnych jak i tych online. Oprócz tego oczywiście BERM podchodzi do kolejnych bardzo dużych przetargów i je wygrywa, co zapewnia dalsze realizacje, o których głośno będzie już za chwilę.

Recent Posts