CZŁONKOWIE HONOROWI SBE

ANDRZEJ BAGNIUK

Event manager, związany z branżą eventową od 1999 roku. W 2008 roku wprowadza na rynek pierwszy w Polsce portal branżowy EventMapa.pl przejęty w 2017 roku przez portal Konferencje.pl.

Współzałożyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej i jego prezes w latach 2010-2014. Współinicjator m. in. Studium Event Management, Konferencji Event Biznes, Meetings Week Poland, Elfy SBE.

Prywatnie zapalony sportowiec, chętnie jeździ rowerem, pływa, gra w siatkówkę, piłkę nożną, tenisa.

MARTA CHMIELEWSKA

Prezes Mea Group, Managing Partner EWENEMENT Brand Experience Workshop. Z branżą eventową związana od 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach eventowych, odpowiadając za obszar realizacji imprez oraz PR. Własną agencję założyła w 2008 r. i konsekwentnie ją rozwija, co zapewnia Mea Group pozycję jednego z liderów polskiego rynku eventów.

ŻANETA BERUS

CEO i założyciel firmy konsultingowej In2Win Business Consulting działającej od 2011 roku w obszarze MICE; ekspert branżowy współpracujący z różnymi podmiotami gospodarczymi.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego. Swoją edukację kontynuowała w ramach licznych szkoleń i kursów. W 1999 roku ukończyła program biznesowy Values Management and Applied Prioritizing w  Chicago, rok później studium biznesowe Go Smart Business i podyplomowe studia zarządzania na Northwestern Business College w Chicago. W 2010 roku do swoich naukowych osiągnięć dołączyła także dyplom studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

SEWERYN JAKUBIEC

Organizator od „zawsze” – jako harcerz czy działacz w samorządzie studenckim i organizacjach pozarządowych. W świecie eventów pojawił się w 2002 roku, gdy został zaproszony przez agencję IQ Marketing do organizacji letniego road-show dla marki Wella. I wtedy wsiąkł w branżę na dobre. Przez blisko 12 lat, pracując dla wielu agencji eventowych i marketingowych, prowadził projekty dla takich klientów jak Coca-Cola, Philips, P&G, Shell, Warner Bros, BMW, Deutsche Bank, Diageo, Henkel, Ecco, Bosch, Play Mobile, Canal+, Wyborowa i wielu innych. Przeszedł przez wszystkie szczeble wtajemniczenia zawodowego, od praktykanta do Chief Operations Oficera w ICP Group SA.

MONIKA KRUSIEWICZ

jest jednym z inicjatorów Stowarzyszenia Branży Eventowej, pierwszym jego prezesem. Od ponad 15 lat jest w branży turystyczno -eventowej .Ukończyła studia na kierunku kierunek turystyka i rekreacja. Zaraz po studiach pracowała jako dziennikarz w magazynie branżowym MICE Poland . Następnie swoje doświadczenie zdobywała organizując targi oraz wyjazdy incentive. W 2008 r założyła własną firmą i zajęła się jako pierwsza firma w Polsce organizacją green eventów.

OLGA KRZEMIŃSKA- ZASADZKA

CEO Agencji Power, PowerSport i DMC Warsaw Poland, Prezes Zarządu SOIT /Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel/, członek – założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej, wieloletni członek Zarządu SBE /2010-2017/, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce /SKKP/, a także Society for Incentive Travel Excellence /site/ i Klubu Agencji Eventowych /KAE/ przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych /Sar/. Członek zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML , brała udział w pracach grup „Incentive”, była inicjatorką dołączenia SBE do projektu „Dobry Przetarg”. 

ANNA NOWAKOWSKA

CEO MICE & Venue Consulting. New Business & Marketing Director w RAJT Hale namiotowe. Ekspert rynku MICE. Wykładowca, prelegent konferencji branżowych, konsultant biznesowy. Członek Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Dwukrotna laureatka konkursu 100 Most Influential People in Event Industry. Juror Eventex Awards.

RENATA RAZMUK

Dyrektor Zarządzająca w agencji SC Event Design gdzie krzewi ideę event design i realizuje projekty dekoratorskie różnego rodzaju wydarzeń: od konferencji firmowych, gal, integracji i akcji ambientowych po pokazy mody. W ramach strategicznej współpracy z firmą scenograficzną wspierała przez 4 lata rozwój strategii biznesowych, marketingowych i komunikacyjnych Pracowni Kreativa.

Jest założycielem grupy branżowej „Polecam, nie polecam – platforma dla eventowców”.