Colors of Design wstępuje do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Firma Colors of Design, specjalizująca się w dostarczaniu mebli eventowych oraz elementów scenograficznych, zasiliła segment Podwykonawców w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. To już ósme rozszerzenie SBE w bieżącym roku.

Colors of Design działają na rynku od 5 lat, w ciągu których uczestniczyli w 2500 realizacjach. Specjalnością firmy jest wynajem mebli (m.in. na targi, spotkania biznesowe czy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe)  oraz scenografia eventowa. Colors of Design w swojej ofercie mają takie produkty, jak designerskie bary, sofy, pufy, stoły oraz inne ekskluzywne elementy scenograficzne, zapewniające oprawę dla każdego typu wydarzeń. Ambicją firmy jest stała aktualizacja oferowanego wyposażenia oraz wdrażanie najnowszych trendów w dziedzinie wyposażenia eventów.

Stowarzyszenie Branży Eventowej dynamicznie się rozwija. To już ósma akcesja nowego członka w tym roku. Cieszy nas, że promowana przez nas oferta działań ukierunkowanych na popularyzację
i profesjonalizację rynku eventowego cieszy się zainteresowaniem
i poparciem jego uczestników. Liczymy, że z tak silną reprezentacją rynku uda nam się skutecznie promować dobre praktyki i nowe trendy – mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE.

Od początku 2015 roku do chwili obecnej do Stowarzyszenia Branży Eventowej wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton oraz Grupa Taneczna ATELIE.

Recent Posts

Leave a Comment