Blue Cactus otwiera sezon z nową atrakcyjną ofertą dla firm

Blue Cactus & Iguana Lounge, lokal, który na warszawskiej mapie kulinarno-eventowej istnieje już 19 lat, wprowadza zmiany w swojej ofercie dla firm.

„Przed każdym nadchodzącym nowym sezonem eventowym i powrotem Gości z urlopów, staramy się od nowa rozpoznać potrzeby klientów korporacyjnych. Nawyki tego środowiska ewoluują, a nasza oferta musi spełniać te nowe oczekiwania.” – mówi Piotr Grajewski, Prezes Spółki Santa Fe Partners, do której należy Blue Cactus & Iguana Lounge – „Coraz więcej organizuje się spotkań firmowych bez jakiegokolwiek służbowego powodu. Zainteresowane są takimi mniej formalnymi wyjściami grupy 10-20-osobowe, a nowa oferta powstała głównie z myślą o nich”.

Propozycje dla grup od 10 do 30 osób zaczynają się już od 99 zł za osobę. Szczegóły oferty znajdują się tutaj. „Mimo, iż mamy dla naszych Gości rozpisane trzy gotowe propozycje menu i napojów, w tym także alkoholowych, jak zwykle każdą z nich dostosujemy do indywidualnych potrzeb danej grupy” – mówi Grajewski – „Możemy je np. wzbogacić o wybór koktajli, które stanowią nasz atut!”.

Managerowie restauracji zachęcają także do zapoznania się z ich autorską inicjatywą, czyli działająca z powodzeniem od kilku lat, Akademią Blue Cactus, w ramach której znajomi z firmy zamiast standardowej zasiadanej kolacji, mają okazję zintegrować się podczas warsztatów kulinarnych lub koktajlowych. Pełen opis oferty dostępny jest tutaj.

www.bluecactus.pl

Polub nas na facebooku!

Więcej informacji udziela:

Public Relations Blue Cactus & Iguana Lounge

Agata Jaremczuk-Sadkowska

email: agata.sadkowska@bluedot.com.pl

tel. (+48) 503 01 77 66

Recent Posts

Leave a Comment