Blue Cactus i Centrum Eventowe SPACE nowymi członkami SBE

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, do SBE przyjętych zostało dwóch nowych członków. Blue Cactus i Iguana Lounge oraz Centrum Eventowe SPACE reprezentować będą grupę lokalizacji eventowych. To drugie rozszerzenie Stowarzyszenia w bieżącym roku.

 

Blue Cactus to założona w 1996 roku restauracja amerykańska, specjalizująca się w kuchni tex-mex, southwest i klasycznej kuchni meksykańskiej. Blue Cactus posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno do klienta biznesowego (biznesowe śniadania, lunche), jak i indywidualnego. Częścią lokalizacji jest klub Iguana Lounge, specjalizujący się w organizacji imprez muzycznych o różnej tematyce. Wśród realizowanych przez Iguana Lounge wydarzeń znalazły się m.in. „Polska Noc Iguany” czy też występy artystów światowej sławy, skupionych m.in. wokół tak wielkich wytwórni, jak Wagram Music czy Schema. Na scenie klubu pojawili się wtedy: Carlos Campos, Claude Challe, Sam Popat, Louie Austen, DJ Ravin, David Tisan, Ursula Rucker, Slow Train Soul.

Centrum Eventowe SPACE to zlokalizowane w centrum Warszawy miejsce oferujące profesjonalną przestrzeń do organizacji imprez firmowych, szkoleń, konferencji, koncertów, pokazów mody, targów.

SPACE posiada własny system oświetleniowy oraz wyposażony jest w trzy strefy nagłośnieniowe oraz nowoczesny sprzęt multimedialny. W ofercie posiada także własny catering oraz sushi bar.

W 2013 r. lokalizacja zdobyła w Cannes prestiżową nagrodę Night of light Awards 2013.

Przystąpienie Blue Cactus i Iguana Lounge i Centrum Eventowego SPACE do Stowarzyszenia Branży Eventowej stanowi drugie rozszerzenie SBE w 2015 roku. W styczniu br. do SBE przystąpiła firma Rival Group i Expo Arena.
Do SBE należy obecnie dziesięć agencji eventowych (organizatorów), siedmiu podwykonawców oraz osiem prestiżowych lokalizacji.

Recent Posts

Leave a Comment