Belvedere Catering by Design dołącza do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Belvedere Catering by Design dołącza do grupy podwykonawców w gronie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. To już trzynasta firma, która w tym roku wstąpiła w szeregi SBE.

Belvedere Catering by Design to marka wchodząca w skład grupy Belvedere (Belvedere Gourmet Group), będącej również właścicielem prestiżowej warszawskiej restauracji w Łazienkach Królewskich. Firma od ponad 20 lat zajmuje pozycję lidera na rynku usług cateringowych w Polsce.

Od 2011 roku Belvedere Catering by Design odpowiada za obsługę gości w strefach VIP na terenie stadionu Legia Warszawa SA. W 2014 roku firma została laureatem nagrody MP Power Awards za projekt cateringowy dla linii Fly Emirates. W 2015 roku nagrodę przyniosła jej zrealizowana z ogromną precyzją, największa w Polsce, kolacja dla 2700 osób podana w rekordowym czasie (zaledwie 1,5 godz.). Restauracja Belvedere została także uznana za Najlepszą Restauracją w Polsce w 2014 roku, według Poland 100 Best Restaurants.

Firma obecna jest na najważniejszych wydarzeniach w kraju. Od wielu lat współpracuje z Kancelarią Prezydenta i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów obsługując uroczyste wydarzenia podczas oficjalnych wizyt głów Państw w naszym kraju. Belvedere obsługiwało najważniejsze osobistości odwiedzające Polskę. Szefowie kuchni Belvedere gotowali m.in. dla prezydenta Francji Francois Holland, prezydenta USA Baracka Obamy, premiera Włoch Silvio Berlusconiego, króla Holandii, Gubernatora Kanady, czy prezydenta Izraela.

Belvedere Catering by Design jest trzynastą firmą, która w tym roku dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej. Od początku 2015 roku do chwili obecnej do SBE wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton, Grupa Taneczna ATELIE, Colors of Design, IMS events, Hotel Warszawianka, Hotel Mikołajki Resort & SPA oraz Imprero.

Recent Posts

Leave a Comment