BARTBO z certyfikatem „Produkt Warmia Mazury”

Firma BARTBO, zrzeszona w Stowarzyszeniu Branży Eventowej, została wyróżniona certyfikatem „Produkt Warmia Mazury”, którego celem jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej regionu warmińsko-mazurskiego. Wyróżnienie z rąk Marszałka województwa odebrał osobiście podczas II Gali Produkt Warmia Mazury, Prezes Zarządu BARTBO Sp. z o.o., Przemysław Pichalski. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 29 stycznia 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

 

Jesteśmy wdzięczni, że nasza praca została doceniona i znaleźliśmy się w grupie najprężniejszych firm w naszym województwie. Tylko 50 przedsiębiorców–usługodawców i producentów z Warmii i Mazur może pochwalić się certyfikatem “Produkt Warmia Mazury”. Możliwość znalezienia się w tym prestiżowym gronie jest dla nas dużą nobilitacją – podsumował Przemysław Pichalski, Prezes Zarządu BARTBO.
Nagroda została przyznana za promowanie aktywnego wypoczynku, dostępnego dla turystów indywidualnych i grupowych w Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO. Jak podkreślił Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezina, tego typu działalność poprawia rozpoznawalność i atrakcyjność województwa warmińsko-mazurskiego.

O certyfikat „Produkt Warmia Mazury” ubiegać się mogą osoby prywatne, firmy i placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Certyfikat Produkt Warmia i Mazury jest kolejnym wyróżnieniem, jakie trafiło do firmy BARTBO. W 2014 roku Firma otrzymała nagrodę WaMaBoss dla przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie.

Recent Posts

Leave a Comment