Aktualności - Maj/2024

Eventex ogłosił zwycięzców 14. edycji Eventex Awards - wiodących na świecie nagród w dziedzinie eventów i marketingu doświadczeń. To kolejna rekordowa edycja, do której zgłoszono rekordową liczbę 1207 projektów z 62 krajów i 6 kontynentów. Silna polska reprezentacja plasuje się w ścisłej czołówce 🔝nagrodzonych projektów z 45 nagrodami w tym roku!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że jednym ze zwycięzców jest nasza firma członkowska Colors of Design, która w tym roku zgarnęła aż 2 złote nagrody! 🏆🏆 Jesteśmy dumni mając w swoich szeregach firmy świadczące usługi na najwyższym światowym poziomie! 💪💪Wszystkim zwycięzcom ogromnie gratulujemy! 👏

#colorsofdesign #eventex #winners

 

10. lat Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego
EXPO Kraków

W maju br. mija 10 lat od otwarcia Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków – najnowocześniejszego w regionie, wielofunkcyjnego obiektu, który dzięki szerokiej ofercie targów, kongresów, konferencji i eventów, stał się kluczowym punktem na biznesowej i kulturalnej mapie Europy – rocznie goszcząc ponad 100 tysięcy osób z różnych części świata.

W ciągu 10 lat rozbudowało się portfolio Targów w Krakowie. Oprócz flagowych wydarzeń tj. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, pojawiły się nowe imprezy tj. Targi Łowiectwa HUNT EXPO czy wydarzenie dla architektów wnętrz - International Architecture Fair. W EXPO Kraków odbywa się również cykl imprez dedykowanych szeroko pojętej branży przemysłowej m.in. Międzynarodowe Targi Materiałów i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®, Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE, Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® czy Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, na które przyjeżdżają klienci nie tylko z największych europejskich krajów, ale także z takich państw jak: USA, ZEA, Japonia, Korea Południowa czy Chiny. Targi w Krakowie z powodzeniem organizują również imprezy fanowskie. Przykładem mogą być Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame lub impreza dla miłośników motoryzacji TUNING SHOW EXPO.

Obecnie w kalendarzu EXPO Kraków oprócz imprez organizowanych przez Targi w Krakowie można znaleźć liczne wydarzenia zewnętrznych organizatorów, tj. Tattoofest, Targi Rzeczy Ładnych, Magnificon, WaysConf, Evertq Expo, CSR i ESG, Confidacne, Kongres i Targi LNE i wiele innych.

EXPO Kraków sprawiło, że Targi w Krakowie oprócz działalności targowej i wynajmu obiektu, mogły rozwinąć swój trzeci filar – organizację międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów dla zewnętrznych podmiotów. O wysokim poziomie prowadzonych działań niejednokrotnie przekonały się współpracujące z firmą wyższe uczelnie, stowarzyszenia naukowe i branżowe oraz firmy z Polski i zagranicy, chociażby podczas takich wydarzeń, jak XXII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, EWMA European Wound Management Association czy Routes Europe.

 

Instagram_logo

Biuro czynne: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
E-mail: info@sbe.org.pl
Adres: ul.Mineralna 20, 02-274 Warszawa