4swiaty.com

4swiaty.com to Grupa Portali Branżowych, w skład której wchodzą: FirmyIntegracyjne.pl; ObiektyKonferencyjne.com.pl; ObiektySpa.com oraz od niedawna ObiektyWeselne.pl.
Z naszych serwisów skorzystają wszyscy zainteresowani wyjazdami – zarówno biznesowymi, jak i osobistymi. Dzięki przejrzystej i intuicyjnej grafice łatwo jest odnaleźć wszelkie oferty oraz niezbędne informacje.
Jeżeli mówimy o efektywnej i skutecznej reklamie, to wybór jest jeden. Z Grupą Portali 4swiaty.com dotrzesz do ponad  600 000 odbiorców rocznie, otrzymasz bezpłatny serwis prasowy, promocję na targach branżowych, a Twoje oferty będą widoczne już na pierwszej stronie naszego serwisu.

Dla nas liczy się Twoje zadowolenie i dobre samopoczucie:

Podczas całej naszej pięcioletniej współpracy portal 4swiaty.com stanowi dla nas znaczące wsparcie przy promocji firmy i ofert. Wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, dzięki czemu nie musimy martwić się o reklamę naszych scenariuszy. Każdy szczegół dopracowany jest do samego końca. Zawsze możemy liczyć na wsparcie z ich strony, służą pomocą i zapewniają kompleksową obsługę. Błyskawicznie reagują na wszelkie przesyłane nowości do publikacji. Podsumowując: jesteśmy w pełni zadowoleni z naszej współpracy.  – Olga Krzemińska-Zasadzka, Power Sp. z o.o. 

Od przeszło 2 lat współpracujemy z portalem 4swiaty.com, jako agencja eventowa oraz biuro podróży. Korzystamy z usług promocyjnych oferowanych przez portal oraz mailingu, a także reklam naszych usług w portalach zrzeszonych. Jako marka z ugruntowaną pozycją w branży MICE, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić tego kontrahenta, jako solidną i efektywną firmę wspomagającą procesy marketingu internetowego. Na najwyższą ocenę zasługuje systematyczność w kontakcie z naszą firmą oraz szybka reakcja na przesyłane materiały. 4swiaty.com reprezentują osoby dynamiczne oraz ambitne a co za tym idzie będące godnymi partnerami w biznesie. – Właściciel Marki Projekt Efektywny Kamil Tomasz

Bardzo cenimy sobie współpracę z rzetelną i ciąglę rozwijającą się firmą, tym bardziej, że portal 4swiaty, jest jednym z niewielu na rynku, który rzeczywiście działa i ta współpraca przekłada się na realne zyski hotelu. Godny polecenia. – Kamil Lurie, Jordan Group

 

KORZYŚCI DLA CZŁONKÓW SBE: 

15% rabatu na usługi abonamentowe

500 zł gratis na działania reklamowe przy wykupieniu reklamy na dwóch portalach

 

DANE TELEADRESOWE:
4swiaty.com
ul. Straganiarska 21-22, lok. 32
80-837 Gdańsk
tel: 58 520 27 91
e-mail: office@4swiaty.com

STRONA INTERNETOWA PARTNERA: www.4swiaty.com

Recent Posts

Leave a Comment