Show Makers European Forum zbliża się wielkimi krokami!

Show Makers European Forum zbliża się wielkimi krokami!

Riggerzy! Kierownicy ekip! Dyrektorzy techniczni!

Już 15-16 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się unikatowe wydarzenie – Show Makers European Forum, podczas którego uzyskamy odpowiedzi na nurtujące branżę pytania, m.in.:

– Jaki wpływ ma kryzys energetyczny na branżę?

– Jak zaprojektować konstrukcję sceny zewnętrznej?

– Czy istnieją zasady obliczania obciążeń wiatrem?

– Jak zbudować konstrukcję ekranów LED w instalacjach tymczasowych?

Wśród podejmowanych tematów pojawią się również te dotyczące: technik asekuracji podczas prac riggingowych, riggingu w przestrzeniach nietradycyjnych i wrażliwych historycznie oraz wiele innych.

Spotkania poprowadzą światowej sławy eksperci. Wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

Umberto Bellodi – koordynator działu Stagecraft w Accademia Teatro alla Scala w Mediolanie oraz doradca Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego w Brukseli.

Randell Greenlee – od 2014 roku dyrektor ds. handlu i spraw międzynarodowych w VPLT, Niemieckim Stowarzyszeniu Technologii Rozrywkowej. Wcześniej pracował jako projektant scen i oświetlenia w profesjonalnych teatrach w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Chris Higgs – od 25 lat dostarcza usługi riggingu oraz latania do dramatów, opery, baletu, cyrku, teatru, imprez firmowych, telewizji oraz tras koncertowych.

Szymon Kosicki – kierownik techniczny w TRANSCOLOR – koordynacja sprzętu, logistyka, zakupy.

Bill Sapsis – prezes Sapsis Rigging, Inc. – jego artykuły i wykłady na temat olinowania i bezpieczeństwa można znaleźć w licznych publikacjach na całym świecie.

Grzegorz Zatorski – fizyk, specjalista BHP, inspektor ochrony przeciwpożarowej. Od 2022 roku pracuje na stanowisku kierownika technicznego w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Forum towarzyszyć będzie wystawa producentów, dystrybutorów nowoczesnych produktów, dostawców usług oraz rozwiązań oprogramowania dla sektora techniki scenicznej.

Do zobaczenia w EXPO Kraków www.expokrakow.com
Szczegóły www.smef.pl