Berm Creative Production Group

Berm Creative Production Group

Berm Creative Production Group

 

Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu kampanii wizerunkowej i event marketingu. Organizuje konferencje, kongresy, szkolenia, targi, road show, gale i imprezy masowe.

 

Realizuje wydarzenia nie tylko w całej Polsce, ale również w Europie, Azji, Ameryce i Australii.

 

Od lat organizuje imprezy w Polsce i na całym świecie odwiedzane przez międzynarodowych urzędników i tysiące innych gości. W 2015 roku promowaliśmy Polskę na World Expo w Mediolanie. W 2017 roku zorganizowaliśmy 41. Sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie.

Opis Janusza Jabłońskiego:

 

Janusz Jabłoński

 

Prezes agencji eventowej BERM Creative Production Group.

 

Od roku 2013 prowadzi firmy tworzące kontent marketingowy. Jest współorganizatorem międzynarodowych konferencji, m.in. National Achievers Congress (ponad 5 tys. uczestników), Millionaire Mind Intensive (4 edycje, ponad 8 tys. uczestników)

 

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej na wydziale Informatyki i Automatyki. Od roku 1999 do roku 2012 jest związany z rynkiem IT. Zarządzał w firmach takich jak: Optimus, Biatel, Emax, Winuel, ComputerLand / Sygnity. Był pomysłodawcą wielu systemów informatycznych, a później zarządzającym ich realizacją

 

W 2014 roku zarządzał Dorocznym Spotkaniem Gubernatorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (projekt realizowany za kwotę ponad 6 mln zł) odbywającym się na Stadionie Narodowym. Kierował również pracami związanymi z organizacją Biur Delegatów podczas konferencji COP19 na Stadionie Narodowym.

 

Na swoim koncie ma wiele udanych projektów, m.in. udział Polski na targach w Mediolanie w 2015r., organizacja 21 Zjazdu UNESCO w Krakowie w 2017r.

 

W swojej codziennej pracy stawia na pełne zaangażowanie, ciągłe podążanie za trendami, potrzeby klienta oraz innowacyjność rozwijaną w kierunku budowania wspólnych emocji, ponieważ według niego to emocje tworzą event.