G2A Arena | Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego

G2A Arena | Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego

Jest nam bardzo miło poinformować, że firma G2A Arena | Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego dołączyła do grona lokalizacji SBE.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce jest najnowocześniejszym obiektem biznesowym zlokalizowanym na terenie województwa podkarpackiego. G2A Arena to ponad 16 tys. M2 powierzchni wystawienniczej, sala kongresowa na 872 osoby, 2 duże sale konferencyjne na 220 i 190 osób, 10 małych sal, które pomieszczą do 60 osób, pokój narad i dwie sale: restauracyjna i bankietowa, które mogą pomieścić 160 i 120 osób. Na terenie obiektu dostępny jest duży parking. G2A Arena w Jasionce jest biznesowym sercem tego dynamicznie rozwijającego się regionu. Rzeszów od G2A Areny dzieli jedynie 10 minut drogi. Obiekt jest dobrze skomunikowany z miastem za pomocą transportu publicznego. Do kompleksu można też wygodnie dojechać samochodem. Jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska. Od Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” dzieli nas jedynie pas jezdni, odległość od terminala przylotów i odlotów do G2A Areny to 3 minuty pieszo.

Firmę w naszym Stowarzyszeniu reprezentować będzie Kamil Szymański.

Kamil Szymański jest managerem z międzynarodowym doświadczeniem. Obecnie pełni funkcję Prezesa G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowego Województwa Podkarpackiego oraz Prezesa Kongresu 60 Milionów – Globalnego Zjazdu Polonii. Wcześniej zajmował stanowisko prokurenta i dyrektora ds. rozwoju biznesu w Arena Gdańsk Operator, zarządzającej Stadionem Energa w Gdańsku. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Stypendysta programu rządu duńskiego Cirius.

https://g2aarena.pl/