FABRYKA WYDARZEŃ

FABRYKA WYDARZEŃ

Fabryka Wydarzeń jest agencją 360°, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji eventów na południu Polski. Odpowiada za pełną kreację, komunikację oraz zarządzanie projektami metodą organizacji opartej na wiedzy – pracując z klientem, a jednocześnie rozwijając ich doświadczenia związane z event managementem. Celem strategicznym firmy dla każdej współpracy jest dostarczenie klientowi efektywności biznesowej, zgodnie z agencyjnym brand claimem – doświadczenia, emocje, przyszłość!

Usługi świadczone przez Fabrykę Wydarzeń: eventy biznesowe i promocyjne, digital event, wydarzenia hybrydowe, integracja firmowa stacjonarnie lub online.

 

W Stowarzyszeniu Firmę reprezentować będzie Mateusz Macyszyn – General Manager w Fabryce Wydarzeń

Od 10 lat związany branżą MICE i HoReCa. Doświadczenia zdobywał w hotelarstwie, agencjach PR i firmach cateringowych, kreując wydarzenia m.in. dla Ministerstwa Finansów, Premiera RP, ambasady USA, dużych korporacji oraz instytucji zagranicznych. Przez wszystkie lata nauczył się od podstaw pracy eventowca, problematyki bezpieczeństwa wydarzeń, zagrożeń oraz budowania trwałych relacji z klientami. W 2018 roku założył agencję. W trakcie pierwszych 36 miesięcy, firma zrealizowała ponad 100 kompleksowych eventów – stacjonarnych oraz online.

W ramach edukacji zdobył cztery dyplomy uczelni wyższych – Menedżera Sportu, Dziennikarstwo Sportowe, Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Zarządzanie Projektami.