REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0 – GRZEGORZ ŁOPATA ( CEO ASAP DRUKARNIA)

REAKTYWACJA BRANŻY EVENTOWEJ CZYLI EVENT 2.0 – GRZEGORZ ŁOPATA ( CEO ASAP DRUKARNIA)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: Reaktywacji branży eventowej czyli Event 2.0. Grzegorz Łopata CEO ASAP Drukarnia pisze:

Branża eventova od lat rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie – stając się dla firm i marek jednym z ważniejszych narzędzi komunikacji z klientem oraz realizacji celów. Należy również pamiętać, co równie ważne że stał się on również sposobem spędzania przez ludzi wolnego czasu np. wybierając się na wydarzenia kulturalno-rozrywkowe.

I kiedy już doceniliśmy jego rolę w naszym żuciu, zostało nam to brutalnie odebrane…

Event to przede wszystkim ludzie, bezpośredni kontakt z drugą osobą – ludzie to gatunek stadny z zasady – i właśnie to sprawia, że w każdym z nas z dnia na dzień rośnie tęsknota za nimi. Tęsknota za emocjami, które u nas wywoływały nigdy nie byłą tak silna jak dziś. Ten rosnący z dnia na dzień popyt na brak tego ważnego składnika naszego życia daje nadzieje, że w chwili umożliwienia organizacji wydarzeń, to właśnie ludzi sprawią, że eventy i cała branże podniesie się szybciej niż mogłoby nam się to wydawać.

Czekają na ten dzień z wytchnieniem nie tylko agencje eventowe ale również setki firm dostarczających wszelkiego typu produkty i usługi, bez których eventy nie mógłby się odbyć.