LEDCITY – Kompleksowa obsługa multimedialna konferencji Infoshare 2019 w Gdańsku

LEDCITY – Kompleksowa obsługa multimedialna konferencji Infoshare 2019 w Gdańsku

Konferencja Infoshare to największe wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom w Europie Środkowo-Wschodniej. Od lat niezmiennie przyciąga tłumy architektów, marketerów, startuperów, przedstawicieli korporacji i programistów. W tym roku profesjonalną obsługą multimedialną wydarzenia zajęła się firma LEDCITY we współpracy z firmą FOKUS-ART. Podczas konferencji nie zabrakło wielkoformatowych telebimów LED, które zapewniły obraz w jakości 4K wszystkim zgromadzonym. 

LEDCITY dostawcą najnowszych technologii eventowych

W dniach 8-9 maja 2019 roku uczestnicy Infoshare w gdańskim Amber Expo mieli możliwość wysłuchania wystąpień z 9 scen tematycznych, których kompleksową aranżacją i obsługą techniczną zajęła się firma LEDCITY. Wykorzystanie najnowszych technologii eventowych i innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że na widzów oprócz merytorycznych wystąpień czekała również spektakularna oprawa multimedialna. W jej centrum znalazły się różnej wielkości telebimy w jakości 4K o łącznej powierzchni 200 m2, na których przez cały czas wyświetlane były najważniejsze treści przygotowane przez 200 prelegentów z różnych krajów. Takie rozwiązanie zapewniło uczestnikom dobrą widoczność akcji rozgrywanej na scenie, nawet z odległych miejsc.

Osiągnięcie efektu niepowtarzalnej, dynamicznej scenografii możliwe było dzięki wykorzystaniu 10 kamer z matrycą 2/3 cala, z których przekazywany był obraz najlepszych polskich i światowych ekspertów występujących na scenach. Sygnał z każdej kamery przetwarzany był w czasie rzeczywistym i wyświetlany na poszczególnych ekranach za pomocą 2 media serwerów i 4 mikserów wizyjnych. Nad całością oprawy wizualnej scen czuwali doświadczeni realizatorzy firmy LEDCITY. Dopełnieniem grafik wyświetlanych na ekranach diodowych był profesjonalny system nagłośnienia, który zapewnił odpowiednie pokrycie dźwiękiem całej nagłaśnianej przestrzeni. LEDCITY dostarczyła również sygnał do streamingu wideo do Internetu. Transmisja z imprezy dotarła do tysięcy widzów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LEDCITY w zakresie obsługi multimedialnej eventów – szczegóły na stronie http://www.ledcity.pl/.