JUST EDI SHOW- ARTYSTA WSPIERAJĄCY AKCJĘ ELFY SBE

JUST EDI SHOW- ARTYSTA WSPIERAJĄCY AKCJĘ ELFY SBE

Magia to coś wspaniałego

Edi, czyli Adrian Pruski to wyjątkowy iluzjonista, który z pasją podróżuje po świecie, zachwycając widzów niepowtarzalnym pokazem już od ponad 10 lat. Poza profesjonalnie dopracowanych występem zyskuje uznanie publiczności swoją pozytywną energią i kontaktową osobowością. Doświadczenie w pracy z widzami z różnych środowisk, krajów, subkultur sprawia, że pomiędzy artystą a publicznością nie ma barier.

  1. Adrianie, co robiłeś, zanim zostałeś iluzjonistą?

Od dziecka trenowałem różne sztuczki, ale nie każdy wie, że moją pierwszą pasją była żonglerka. Kiedy regularnie trenowałem tak zwane kuglarstwo, potrafiłem żonglować 7 piłek, jeździłem na jednokołowym rowerze do szkoły, chodziłem polinie i uprawiałem sztukę fireshow.

  1. Która z Twoich podróży ostatecznie utwierdziła cię w przekonaniu, że magia to Twoje życiowe powołanie?

To zdecydowanie podróż na studia do Szkocji. Zacząłem tam występować na ulicy jako żongler, by zdobyć pieniądze na studiowanie. Nie zdążyłem się zorientować jak pokochałem świat sceny ulicznej, a niedługo potem sceny w teatrach, domach kultury i tych, na których witam teraz na co dzień publiczność, czyli sceny eventowe.

  1. Ostatnio oglądałam występ pewnego komika, który powiedział, że zdarza się, że ludzie proszą go, żeby powiedział „coś śmiesznego”. Często jesteś proszony o zaprezentowanie „jakiejś sztuczki”?

Sztuczki magiczne to moja codzienność i kiedy mam okazję komuś zaprezentować nowy numer, to z chęcią sięgam po rekwizyt i zaczynam czary nie tylko na scenie podczas eventów, ale też prywatnie. To po prostu moja pasja i uwielbiam się nią dzielić niezależnie od okoliczności.

  1. Skąd czerpiesz dzisiaj pomysły do swoich występów? Kim się inspirujesz?

Ogromną inspiracją są artyści, których poznaję na międzynarodowych występach. To niekoniecznie znane nazwiska komercyjne, ale ludzie z uznaniem w środowisku iluzjonistów.

  1. Masz już pomysł na oczarowanie gości podczas gali charytatywnej ELFY SBE 2019?

Mam kilka świetnych pomysłów a jednym z nich będzie między innymi sztuczka z magicznym elfem, ale o tym dowiecie się więcej na show.

Wywiad przeprowadziła: Patrycja Kulisz