W PowerEvents to już był dobry rok!

W PowerEvents to już był dobry rok!

Do końca roku kalendarzowego zostało nieco ponad 68 dni, jednak agencja PowerEvents może już śmiało stwierdzić, że jest to dla nich bardzo udany rok.

W ubiegłym kwartale zrealizowali wiele imprez plenerowych zarówno dla stałych jak i nowych Klientów. Tematem przewodnim eventów na świeżym powietrzu była „Eksplozja Kolorów”, która powstała z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy, ich beztroskiej zabawie i niekończącej się energii. Przestrzeń wypełniały kolorowe atrakcje a głównym punktem imprez był wielobarwny Holi Festiwal.

Imprezy zamknięte, które agencja PowerEvents miała okazję przygotować, również obfitowały w tematyczną scenografię oraz atrakcje. Pośród wielu realizacji pojawiła się impreza w stylu Fluo Party, gdzie dzięki lampom UV oraz ledowym meblom, wnętrza obiektów, w których odbywały się eventy, zostały zmienione wręcz nie do poznania. Świecące gadżety, fluo bodypainting i moc odblaskowych atrakcji nadały odpowiedniego charakteru tematowi przewodniemu imprezy. Kolejna produkcja stworzona została pod hasłem USA Trip. Goście eventu zostali przeniesieni w przeróżne zakątki Stanów Zjednoczonych, począwszy od Miami przez Dolinę Krzemową aż do Las Vegas. Na scenie z ekranów LED powstały nowojorskie drapacze chmur, na których można było zobaczyć relację live z samego Times Square! W sierpniu miał miejsce event z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia firmy nowego Klienta. Z racji tego, że działalność mocno związana jest z naturą, stworzona została unikatowa scenografia z palet. Dekoracje utrzymane były w klimacie naturalnych, ciepłych dodatków w stylu EKO. Na scenie wystąpił zespół Tulia.

CEO agencji – Paweł Haberka uczestniczył w 6 branżowych konferencjach jako prelegent, dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami wydarzeń.

Od początku roku na eventach organizowanych przez agencję PowerEvents, pojawiło się ponad 16 000 gości, pozyskali 21 nowych Klientów a ich skład powiększył się o 4 nowych managerów. Z takich wyników są bardzo zadowoleni i wciąż czekają na więcej!