6. edycja „Event Biznes” już 13 listopada 2019 r.

6. edycja „Event Biznes” już 13 listopada 2019 r.

Stowarzyszenie Branży Eventowej po raz szósty organizuje konferencję Event Biznes. Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie jest w pełni poświęcone tematyce eventu jako jednego z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, pozwalających dotrzeć bezpośrednio do grup docelowych i z powodzeniem realizować cele biznesowe. Eksperci branży MICE spotkają się w połowie listopada w Global Expo.
Najbliższa konferencja będzie miała odświeżoną formułę. Organizatorzy wydarzenia zaczęli proces transformacji od zmiany logotypu i oprawy graficznej Event Biznes. Twórcą nowego logo jest firma ASAP Drukarnia, która również zadbała o nowy wizerunek Stowarzyszenia i w czerwcu tego roku wprowadzony został – też jej autorstwa – nowy logotyp SBE.
Nad programem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa, której prace w tym roku koordynują Marta Chmielewska, Prezes SBE oraz Magdalena Kondas, Redaktor naczelna Meetingplanner.pl. Zespół Rady Programowej zostanie pomniejszony, a wśród jej członków znajdą się nie tylko osoby z przemysłu spotkań, ale też reprezentacja działów zakupów, PR i marketingu.
„Wszyscy, którzy działają w branży eventowej albo też korzystają z jej usług powinni zarezerwować czas w środę 13 listopada. Nie może ich zabraknąć podczas wydarzenia, które nie tylko wspaniale integruje nasze środowisko, ale też umożliwia kontakt z najnowszymi technologiami. Do tego dodajmy inspirujące prezentacje, ciekawych mówców. To i znacznie więcej w połowie listopada w Global Expo, serdecznie zapraszam w imieniu SBE” – mówi Marta Chmielewska, Prezes SBE.