MELON CATERING nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

MELON CATERING nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Z radością informujemy, że do grona firm członkowskich Stowarzyszenia Branży eventowej dołączyła firma MELON Catering.

 

Wszystko zaczęło się w latach 70.  od prekursora cateringu w Polsce – Jana Melona. Kultowa Restauracja Kameralna skupiająca największych artystów ówczesnych czasów oraz Klub Dyplomatyczny w Jabłonnie koło Warszawy to miejsca od których wszystko się zaczęło.  Determinacja, nieustanny rozwój firmy, inwestycje, entuzjazm oraz kreatywność i elastyczność sprawiły, że dzisiaj  partnerem biznesowym dla wielu poważanych.

Jako firma cateringowa rozwijają  swoją pasję nieprzerwanie od 25 lat, dzięki czemu dysponują doświadczeniem, fachową wiedzą, rozbudowanym zapleczem gastronomicznym oraz profesjonalnym, kreatywnym zespołem.

 

Szczypta serca, którą dodają do każdej realizacji przekłada się na zadowolenie klientów i długoletnie relacje partnerskie.

 

W swojej ofercie Melon Catering posiada obsługę bankietów, konferencji, pikników jubileuszy a także uroczystych gal na terenie całej Polski.

 

Atuty firmy to wyśmienita kuchnia, zaufany i sprawdzony zespół, flota dostawcza oraz odpowiednie zaplecze.

 

W 2007 r. wprowadzili się do własnej,  specjalnie zaprojektowanej do profilu działalności siedziby na warszawskim Okęciu.

Firmę Melon Catering w Stowarzyszeniu Branży Eventowej reprezentować będzie Emilia Melon-Olchowicz, która od ponad 20 lat w branży cateringowej jest osobą współodpowiedzialną za sukces firmy Melon Catering.  Od wielu lat konsekwentnie realizuje strategię rozwoju. To dzięki Emilii każda oferta jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe. To jej energia pozwala na to, by zespół był w stanie organizować ogromne przedsięwzięcia, często w tym samym czasie, nie tracąc na jakości. Działania Emilii udowodniły i każdego dnia przypominają, że trzeba poznawać potrzeby klienta i na nie odpowiadać, że to smak i estetyka definiuje potrawy. A nowe rozwiązania technologiczne ułatwiają pracę zespołowi. Rezultat takich działań to wysoka jakość, innowacyjne podejście do eventów oraz imponujący rozwój.

 

Pasjonatka podróży i sztuki kulinarnej.  Prywatnie mama dwóch córek Marty i Leny.

 

Życzymy Firmie Melon Catering wiele sukcesów oraz samych wspaniałych realizacji eventowych wśród członków Stowarzyszenia Branży Eventowej.