Goodside – agencja eventowa nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Goodside – agencja eventowa nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Jest nam bardzo poinformować, że do grona agencji eventowych dołączyła firma Goodside, która zawsze równa się #goodmood! Dlaczego? Ponieważ planowanie mają w DNA i lubią wychodzić poza schematy, a każdy z ich projektów traktowany jest wyjątkowo.

 

Ich kierunek działania to pokazanie, że event może pomóc w budowaniu marki. To co ich napędza, to ciągły rozwój i podążanie za innowacjami. Niezależnie od tego, czy jest to konferencja, launch produktu czy team building, wiedzą co trzeba zrobić aby event był inspirujący i przynosił wartość dodaną dla klienta.

W Stowarzyszeniu firmę reprezentować będzie Katarzyna Krywoniuk – właścicielka agencji. Swoja przygodę z eventami

zaczęła tuż po studiach, organizując wyjazdy integracyjno-motywacyjne po bezdrożach Sahary oraz Górach Atlas.  W 2010 roku zaczęła pracę w agencjach eventowych, produkując głównie eventy typu premium. Nie są jej obce także inne wydarzenia- akcje charytatywne, kongresy, launche produktów czy imprezy targowe. Organizowała też eventy w Jutlandii, podczas których starała się promować i pielęgnować obyczaje polskie oraz łączyć kulturę polską i duńską z naciskiem na wspólny szacunek. Właścicielka agencji Goodside Events & PR, która obsługuje nie tylko korporacje, ale też spółki Skarbu Państwa. Obecnie wraz z kapitanem Tomaszem Cichockim tworzy projekt Art of Sailing- etapowy rejs dookoła świata. Prywatnie zafascynowana podróżami backpackerskimi, jogą oraz paralotniarstwem.

 

Życzymy Katarzynie i całemu zespołowi wielu sukcesów w branży eventowej.