Mariusz Rusin konferansjerem konferencji EVENT MIX

Mariusz Rusin konferansjerem konferencji EVENT MIX

Już 12 września odbędzie się III edycja konferencji EVENT MIX, wydarzenie poprowadzi Mariusz Rusin.

Były sportowiec, handlowiec, pasjonat motoryzacji, człowiek-orkiestra, który odnajduje się w każdej dziedzinie oraz środowisku. Od kilku lat konferansjer specjalizujący się w każdym rodzaju eventu – konferencje, gale wieczorowe, targi, otwarcia sklepów, akcje promocyjne. Uczestnik castingów dla stacji TVN i TVN Turbo. Mariusz Rusin tym razem będzie prelegentem konferencji, której wiodącym tematem jest REWOLUCJA W EVENTACH.

EVENT MIX to WYJĄTKOWE spotkanie praktyków i autorytetów w branży, służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. EVENT MIX to unikalne połączenie prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej. Całość razem daje uczestnikom idealne narzędzia do osiągania oczekiwanych, spektakularnych efektów w event marketingu!

Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia pracy. EVENT MIX ma na celu również integrację branży eventowej z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami. Budowanie dobrych relacji na linii dostawcy – klient.

Mariusz Rusin osobiście zaprasza na wrześniowe wydarzenie:

https://youtu.be/101guomt-do

Zostały ostatnie wolne miejsca. Rejestracja dla uczestników: www.eventmix.com.pl

Konferencja odbędzie w EXPO XXI WARSZAWA, podczas targów reklamy FestiwalMarketingu.pl.