Piknik Bartbo

Piknik Bartbo

Już siódmy raz otwarcie sezonu w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach, było jednocześnie jedną z największych charytatywnych imprez wiosny na Warmii i Mazurach. Agencja Eventowa Bartbo – zarządzająca Parkiem, wraz z fundacją Gazety Olsztyńskiej „Przyszłość dla Dzieci”, zebrały wspólnie ponad 23 tysiące złotych. Tego dnia, wszyscy mali goście nie płacili za wstęp, natomiast dorośli, aby wejść do Parku, wypełniali po brzegi puszki wolontariuszy fundacji.
Skoro całe wydarzenie zostało przygotowane z myślą o najmłodszych, na scenie nie mogło zabraknąć dzieci. Z rockowym repertuarem zaprezentował się zespół „Krew Pot i Łzy”. Mali muzycy, od wielu lat zaprzyjaźnieni są z Parkiem Rozrywki w Butrynach, nakręcili tam nawet teledysk (LINK: https://www.youtube.com/watch?v=NA-7d_xTUbs ) Przed publicznością zaprezentowali się też gitarzyści i wokaliści z Pałacu Młodzieży w Olsztynie i Szkoły Podstawowej w Butrynach.
Okolice Parku Rozrywki Aktywnej to lasy i malowniczo położone drogi. Wymarzone miejsce do biegania i jeżdżenia rowerem. Znany maratończyk i organizator sportowych imprez – Wojtek Kopeć, przygotował tego dnia jedną z odsłon cyklu „Grand Prix Granicy Warmii i Mazur”. Było bieganie na dystansie 5ciu kilometrów i ściganie MTB na trasie trzydziestokilometrowej. Najlepsi zawodnicy odbierali medale na scenie.
Piknik Bartbo to okazja do zaprezentowania możliwości Agencji Eventowej, funkcjonującej na rynku od ponad 16tu lat. Dmuchańce, quady, paintballowy poligon wyposażony w prawdziwy autobus, Karczma, Kawiarnia i oczywiście technika sceniczna. Zanim rozpocznie się wiosenny sezon, wszystko spoczywa w przepastnych wnętrzach magazynu Bartbo w Butrynach. Ten dzień jest okazją, aby przekonać się na własne oczy czym dysponują w tym sezonie „Zielone Ludziki” z Butryn