Rent Design dla agencji Evolution PR i marki Magnum

Rent Design dla agencji Evolution PR i marki Magnum

W Pałacu Kultury i Nauki miał miejsce bajkowy pokaz Dawida Wolińskiego dla marki Magnum. Wydarzenie to odbyło się pod hasłem „Pałac Przyjemności – Magnum, Moda, Muzyka”. Organizatorem pokazu była agencja eventowa Evolution PR. Wypożyczalnia mebli Rent Design wsparła ją w aranżacji przestrzeni na czas eventu.

Magnum to kultowa marka lodów, która podczas swojego rynkowego debiutu jako pierwsza
na świecie skierowana została od razu do dorosłych konsumentów. Misją marki, wpisaną w jej DNA było od zawsze zapewnienie chwili przyjemności. Sam event Magnum zagościł już na stałe w kalendarzach polskich projektantów mody.

W tym roku Magnum po raz kolejny zaprosiło do pokazu Dawida Wolińskiego, zaś Ambasadorkami marki zostały trzy piękne, silne i niepowtarzalne kobiety, których wyraźne charaktery i nieprzeciętna uroda wspaniale wpisały się w świat przyjemności Magnum. Kasia Sokołowska, choreografka i reżyserka pokazów mody; Agnieszka Woźniak-Starak, dziennikarka oraz modelka i Miss Polonia 2012 – Paulina Krupińska. Dla każdej z nich Dawid Woliński zaprojektował wyjątkową kreację inspirowaną klasyką. Wszystkie trzy Ambasadorki Magnum zrobiły razem na wybiegu spektakularne wrażenie.

Firma Rent Design na zlecenie agencji Evolution PR odpowiadała za zapewnienie mebli do aranżacji pięknie przystrojonej Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki. Doskonale sprawdziły się tam krzesła Vanity, które ustawione wokół wybiegu nadały Sali wyjątkowego wyrazu. Do aranżacji użyto także białych stołów Stick T, krzeseł Peko oraz nowości z oferty Rent Design, kultowych foteli RM 57.