5 edycja konferencji branżowej „Event Biznes” już 19 października w PTAK Warsaw Expo

5 edycja konferencji branżowej „Event Biznes” już 19 października w PTAK Warsaw Expo

Już piąty rok z rzędu Stowarzyszenie Branży Eventowej zorganizuje konferencję dla branży eventowej Event Biznes, w pełni poświęconą tematyce eventu jako jednego z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, pozwalających dotrzeć bezpośrednio do grup docelowych realizowanych projektów i z powodzeniem realizować cele biznesowe.

Nad programem merytorycznym wydarzenia czuwać będzie 22 osobowa grupa Rady Programowej, którą w tym roku koordynować będzie Marta Dunin- Michałowska Prezes SBE oraz Magdalena Kondas Redaktor Naczelna Meetingplanner.pl

Ważnym momentem w procesie planowania wydarzenia jest ogłoszenie daty i miejsca konferencji.

W tym roku o możliwość udostępnienia przestrzeni na Event Biznes starały się dwa obiekty targowe, które należą do członków Stowarzyszenia. Propozycje wynajmu obiektu złożyło Ptak Warsaw Expo i Global Expo. Drogą losowania, które dokonane było w obecności reprezentantów obu obiektów  oraz Członków Zarządu Stowarzyszenia wybrano Ptak Warsaw Expo.

19 października 2018 roku wyznaczono datę kolejnej 5. edycji Event Biznes. Tegoroczna konferencja będzie również częścią World Travel Show, które odbędzie się w dniach 19-21 października.

Rada Programowa wydarzenia spotkała się w Hotelu Radisson Blu by podsumować wcześniejsze edycje oraz przystąpić do prac nad opracowanie programu merytorycznego kolejnego wydarzenia, które według zarządu SBE będzie jeszcze bardziej wyjątkowe i przyniesie wiele świeżości oraz nowości na polski rynek przemysłu spotkań.

   

fot: https://www.facebook.com/icuimagesphotography/?rc=p