Pracownia Kreativa w Panice czyli SUVem po piachu

Pracownia Kreativa w Panice czyli SUVem po piachu

16 listopada w studiu PANIKA w Gdyni odbyły się  jazdy testowe dla dziennikarzy branży motoryzacyjnej nowego Citroena C3 AIRCROSS. Organizatorem tego wydarzenia była 180HEARTBEATS + JUNG V MATT.  Nie było by w tym nic dziwnego i wyjątkowego, gdyby nie to, że scenografią tego wieczoru była plaża w środku hali. To wyzwanie powierzono Pracowni KREATIVA.

300m2 powierzchni do plażowej aranżacji, 30 ton piachu, 10 godzin montażu, 6 osób ekipy + pracownicy agencji i studia. Specyfika tego miejsca nie pozwoliła wjechać samochodom ciężarowym z piachem. Wszystko odbyło się przy użyciu łopat i taczek. Aranżację całości dopełniły meble firmy STAR EVENT oraz elementy dekoracyjne przygotowane przez  SC Event Design.

Wykonanie tej aranżacji zaskoczyło zarówno agencję jak i finalnego klienta i niewątpliwie jest naszym realizacyjnym sukcesem. Z kuluarowych doniesień wynika, że te 30 ton piachu (wsypanych i wysypanych z hali) wyleczyło ekipę montażową na długi czas z marzeń o wakacjach na plaży. Z pewnością spotkamy ich na urlopowych wycieczkach górskich 😉

bmd

bmd

edf