THINK MICE

THINK MICE

THINK MICE to magazyn i portal internetowy. Nowe media poświęcone polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events), które swoim zasięgiem obejmują wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje.

Podejmowane tematy opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazują rolę branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc.

Informujemy o aktualnych wydarzeniach ze świata MICE, jednak główny nacisk kładziemy na materiały o charakterze analitycznym, w ramach których branżowi eksperci dzielą się z Czytelnikami fachową wiedzą i opiniami.

Rozmawiamy z najwybitniejszymi reprezentantami przemysłu spotkań, przybliżamy ich sylwetki i dokonania, przedstawiamy najciekawsze case studies.

Docieramy do korporacyjnych i firmowych planistów wydarzeń – dyrektorów i pracowników działów HR, PR i marketingu odpowiedzialnych za szeroko rozumianą komunikację marketingową. Piszemy także dla przedstawicieli agencji zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów i wyjazdów incentive. Docieramy do pracowników miejskich i regionalnych convention bureaux, jak również do reprezentantów venue, m.in. hoteli i centrów szkoleniowo-konferencyjnych, a także obiektów targowo-wystawienniczych.

FB
https://www.facebook.com/thinkmice/
www
http://www.thinkmice.pl/