ACCATA Catering dołącza do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

ACCATA Catering dołącza do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

Firma ACCATA Catering dołączyła do grupy podwykonawców w gronie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. To już siódmą firmą, która w tym roku wstąpiła w szeregi SBE.  

ACCATA Catering, to firma z wieloletnim doświadczeniem wchodząca w skład ACCATA Group, świadcząca usługi gastronomiczne zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na jakość świadczonych przez ACCATA Catering usług składa się dbałość o indywidualne potrzeby klienta oraz adaptacja do rodzaju eventu. Wyśmienici kucharze, doświadczeni kelnerzy, barmani, a także profesjonalni koordynatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby realizacja usługi cateringowej przebiegła na najwyższym poziomie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Innowacyjne rozwiązania i elastyczność, to tylko niektóre z czynników, które przyświecają nam w realizacji projektów. Zapewniamy kompleksową obsługę różnego rodzaju eventów w tym m.in. konferencji, bankietów, koktajli, pikników oraz uroczystości rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie poparte referencjami, fachowa obsługa i znakomite menu pozwalają ACCATA Catering na realizację zleceń od kilku do nawet kilku tysięcy osób. Naszą firmę tworzy zespół wspaniałych ludzi chętnych do działania, kreatywnych i dążących do celu jakim jest zadowolenie klienta – mówi Joanna Kowalewska, Dyrektor Handlowy ACCATA Group.

ACCATA Catering jest siódmą firmą, która w tym roku dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej. Od początku 2016 roku do chwili obecnej do SBE wstąpiły także: Intelligent Technologies S.A., Eventi Sp. z o.o., Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Villa Foksal Restaurant & Catering, Digital Knowledge Village, EventWide, Agencja Ibento.
W 2016 roku grono SBE zasili również członkowie niezależni – Renata Razmuk oraz Aleksandra Mikołajczyk.