Adriana Piekarska finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2015!

Adriana Piekarska finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2015!

Adriana Piekarska – właścicielka firmy Exclusive Event – została finalistką konkurs Bizneswoman Roku 2015 – Sukces Pisany Szminką. Jest to pierwsza nominacja w historii konkursu dla przedstawicielki z branży eventowej.

Bizneswoman Roku to pierwszy ogólnopolski i jedyny biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od sześciu lat honorowane są kobiety, realizujące ambitne projekty zawodowe. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut Roku, Działalność na rzecz Kobiet oraz Kobieta w Nowych Technologiach.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 lutego – na gali finałowej, która odbędzie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wszystkie kandydatki oceniane będą przez jury w 20-osobowym składzie, na czele którego stanie dr Irena Eris.

Adriana Piekarska

Kilka słów o finalistce:

 

Gdy rozpoczęła działalność w branży miała zaledwie 18 lat. W wieku 19 lat została Managerem Klubu Muzycznego. Rok później, w wieku 20 lat, otworzyła działalność związaną z kompleksową organizację imprez, tworząc jedną z pierwszych agencji eventowych na Śląsku – Exclusive Event (lata 2006-2007). Dziś, po 10 latach jej firma jest jedną z najdłużej aktywnie działających agencji w Polsce.

Celem młodej bizneswoman jest być prekursorem najbardziej spektakularnych kreacji na polskim rynku eventowym oraz doprowadzić do wzrostu świadomości wśród klientów roli event marketingu, który staje się „kręgosłupem” pozostałych działań promocyjnych w firmach, nastawionych na zwiększenie wskaźników sprzedaży. Chce udowodnić, iż dobrze przemyślany event, pod warunkiem, że osadzony wokół całej strategii rynkowej brandu, staje się skuteczniejszy, niż jakakolwiek inna forma promocji oraz wsparcia sprzedaży. Pragnie również utrzymać pozycję lidera w branży poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi, inwestycję w najnowsze technologie oraz w udział w międzynarodowych wydarzeniach branżowych. Znakiem rozpoznawczym organizowanych przez nią eventów jest ich spektakularna, zaskakująca i nierzadko – niespotykana forma. Im trudniejsza logistyka – tym większe wyzwanie i ten cel zapewne postawi sobie na kolejne lata. Zapytana, czym dla niej jest event, odpowiada – „Jeśli jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, event wart jest więcej niż tysiąc obrazów”. W tym roku, poza bieżącymi produkcjami eventowymi, pracuje nad projektem skierowanym do Kobiet Sukcesu. Prywatnie, jej największym wyzwaniem jest wystartować w rajdzie terenowym na quadzie.

Kobieta, która nie boi się wyzwań – łamie standardy, zaskakuje oraz serwuje niezapomniane emocje. Jak sama mówi – to jej misja. Porażki traktuje jako jeden z elementów sukcesu. Niejednokrotnie sama wbijała gwoździe (dosłownie), by osiągnąć zamierzony cel. Jest żywym przykładem na to, że chcieć to móc – bez względu na płeć, czy wiek. Ogromny bagaż doświadczeń, charyzma oraz wielkie serce – ot powód, by nadać jej miano Kobiety Sukcesu XXI wieku.