Trzy nowe firmy wśród członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

Trzy nowe firmy wśród członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej powiększyło się o trzech nowych członków. Do grona organizatorów zrzeszonych w SBE dołączyły agencje Perfectto oraz Mobilne Badania. Nowym członkiem, reprezentującym lokalizacje eventowe, zostało także Warszawskie Centrum EXPO XXI. Nowoprzyjęte firmy to pierwsze podmioty, które wstąpiły do Stowarzyszenia po zmianie kryteriów przyjmowania nowych członków, ogłoszonej w marcu tego roku.

Jedną ze zmian zainicjowanych przez Stowarzyszenie Branży Eventowej
wraz z początkiem roku było zaostrzenie kryteriów przyjmowania nowych członków.
Jak tłumaczył Prezes Zarządu SBE, Andrzej Bagniuk, modyfikacja zasad ubiegania się
o przynależność do Stowarzyszenia była jednym z elementów wdrożonej strategii
i wynikała z chęci podniesienia wiarygodności firm członkowskich oraz podkreślenia wysokiej jakości świadczonych przez nie usług.

Firmy, które jako pierwsze przystąpiły do Stowarzyszenia na nowych zasadach, to agencja Perfectto, Agencja Mobilne Badania oraz Centrum EXPO XXI.

Agencja Perfectto działa w branży eventowej już od 2006 roku. Z sukcesem zrealizowała
i realizuje projekty dla największych polskich i międzynarodowych marek. Wśród szerokiego zakresu kompetencji, agencja posiada w swoim portfolio organizację
i kompleksową obsługę gal, akcji promocyjnych, konferencji, wydarzeń modowych,
a także różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, kongresów, wyjazdów integracyjnych
i spotkań firmowych.

Mobilne Badania – agencja eventów medycznych, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze mobilnych badań lekarskich, całościowej organizacji wydarzeń medycznych, promocji zdrowia oraz profilaktyce schorzeń cywilizacyjnych.

Obie agencje zasiliły grono Organizatorów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Branży Eventowej.

Warszawskie Centrum EXPO XXI to nowy członek SBE reprezentujący segment lokalizacji. Nowoczesny obiekt targowo-eventowy oferuje swoim klientom powierzchnię przeznaczoną do realizacji różnego rodzaju imprez oraz szeroką gamę usług dodatkowych.

Jesteśmy przekonani, że przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia Branży Eventowej nie tylko w sposób znaczący wzmocni pozycję Stowarzyszenia jako instytucji aktywnie działającej na rzecz rynku eventów
w Polsce, lecz także przyczyni się do konsolidacji branży i zacieśnienia współpracy wszystkich zrzeszonych podmiotów – podsumowuje Prezes Zarządu SBE, Andrzej Bagniuk.

Do SBE należy obecnie dziewięć agencji eventowych (organizatorów), siedmiu podwykonawców oraz cztery prestiżowe lokalizacje.