PATRONAT SBE : Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw

PATRONAT SBE : Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw

W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw. SBE objęło Patronat na wydarzeniem.

Ważnym atutem imprezy jest powiązanie z Targami Turystyki Biznesowej ITM Business Tourism adresowanych do organizatorów i planistów konferencji, kongresów, podróży służbowych oraz eventów korporacyjnych. Pod jednym dachem i w jednym dogodnym terminie, tworzone są warunki dla spotkania wszystkich zainteresowanych turystyką indywidualną, wypoczynkową oraz turystyką biznesową. A na targi dowozić będą bezpłatne shuttle-busy z centrum Warszawy.

Targom ITM towarzyszyć będą wizyty studyjne. Jedna z grup zorganizowana przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej obejmie potencjalnych klientów z Holandii, Szwecji, Niemiec, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii. Warsztaty „Meet the Bidder” przyciągną specjalistów od planowania podróży motywacyjnych. Kolejna grupa obejmować ma planistów eventów z Kanady. Organizator zaprasza biznesowych partnerów, w tym Hosted Buyers, którzy rejestrują się w internetowym systemie rejestracji. System ten zapewnia umawianie bezpośrednich spotkań handlowych „twarzą w twarz”.

Bogaty jest program seminariów towarzyszących, w tym konferencje organizacji agentów podróży oraz branży konferencyjno-kongresowej. Specjalne seminarium organizuje German Convention Bureau. Ponadto inne atrakcje, konkursy, wydarzenia.

Prowadzona jest szeroka kampania reklamowa we współpracy z licznymi partnerami medialnymi i organizacjami branżowymi. Główne grupy odwiedzających Targi ITM + ITM Business Tourism to konsumenci z aglomeracji warszawskiej – najbogatszego regionu Polski, oraz odwiedzający biznesowi (Business Visitors) i osoby planujące konferencje i eventy.

Szczegóły: www.itm-warsaw.pl oraz www.itm-warsaw.pl/itm-business-tourism.html