Żaneta Berus rozpoczyna współpracę z Ptak Warsaw Expo.

Sukcesy naszych członków zawsze nas bardzo cieszą. Serdecznie gratulujemy Żanecie Berus nowej funkcji oraz życzymy powodzenia na nowym stanowisku.

Żaneta_Berus

W Ptak Warsaw Expo Żaneta Berus będzie pracować nad dalszym rozwojem ośrodka, który na polskim rynku wystawienniczym zadebiutował jesienią 2015 roku. Centrum, pod względem dostępnej powierzchni wystawienniczej, jest obecnie największym tego typu obiektem w Polsce i Europie Środkowej. Organizuje targi (np. Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show czy Centralne Targi Rolnicze), wystawy, konferencje oraz wydarzenia o charakterze eventowym, jak np. Warsaw Comic Con. W centrum obywają się również imprezy innych organizatorów.

„Dołączyłam do Ptak Warsaw Expo z uwagi na możliwości rozwoju, jakie stwarza ten niepowtarzalny obiekt” – uzasadnia swoją decyzję Żaneta Berus. Jednymi z celów jakie stawia przed sobą jako Dyrektor Zarządzający jest otwarcie się na rynek kongresowy i eventowy, także dalsze umiędzynarodowienie centrum, poszerzenie oferty targowej oraz przyciągnięcie do obiektu nowych, również zagranicznych organizatorów imprez. Stawia także na ścisłe współdziałanie z organizacjami branżowymi oraz innymi krajowymi i zagranicznymi ośrodkami targowymi.

Ptak Warsaw Expo to największe w Europie Środkowej centrum targowe, dysponujące 6 nowoczesnymi halami wystawienniczymi o łącznej powierzchni wewnętrznej wynoszącej 143 000 m2, ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, a także 15 000 miejsc parkingowych. Centrum zlokalizowane jest w warszawskim Nadarzynie, 10 minut jazdy samochodem od lotniska Chopina i 15 minut od centrum Warszawy. W 2016 roku centrum zorganizowało ponad 30 dużych, międzynarodowych imprez targowych.

Recent Posts