Wersal Catering nową firmą członkowską Stowarzyszenia Branży Eventowej

Jest nam bardzo miło poinformować, że firma Wersal Catering dołączyła do grona dostawców Stowarzyszenia Branży Eventowej.

 

Firma jest obecna na rynku od 2008 roku. Od początku najważniejsi są dla nich ludzie. Ich kwalifikacje, doświadczenie, ambicje i zaangażowanie. To zespół tworzy największy kapitał firmy.

 

Wersal Catering dba o wysoki poziom oferowanych usług. Starannie wybiera najlepsze składniki i produkty. Kuchnię klasyczną wzbogaca najnowszymi trendami kulinarnymi. Znani wcześniej jako Papaja Catering &Events postanowili podkreślić swój rozwój i wejście na nowy poziom. Od 2 lat rozwijają się pod nową marką – Wersal Catering. Mają nadzieję, że stanie się ona synonimem znakomitej jakości, prestiżu i wyjątkowych doznań kulinarnych.

 

Utrzymywanie najlepszych relacji z Klientami i partnerami to podstawa ich działania, która odgrywa kluczową rolę w tworzeniu marki.

 

Kierując się potrzebami swoich Klientów pomagają im skoncentrować uwagę na swojej działalności przejmując obowiązki związane z organizacją wszelkich przyjęć, imprez, eventów. Gala, bankiet czy koktajl biznesowy wymagają perfekcyjnej realizacji. Wersal Catering pomaga w dopasowaniu wszystkich elementów, by podkreślić wyjątkowy, niepowtarzalny charakter każdego spotkania.

 

W Stowarzyszeniu Branży Eventowej firmę reprezentować będzie Magdalena Siry Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. Z branżą MICE związana od ponad 8 lat. Od ponad 2 lat współtworzy Wersal Catering dzięki czemu utwierdziła się w przekonaniu, że praca to jej największa pasja. Pozytywna i energiczna, zawsze z uśmiechem dąży do celu angażując w to cały zespół. Najważniejsi są dla niej ludzie, relacje jakie z nimi nawiązuje. Prywatnie pasjonatka sportu, zakochana w książkach.

 

Życzymy Magdzie oraz całemu zespołowi wiele sukcesów oraz pozytywnych relacji z reprezentantami firm członkowskich Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Recent Posts