W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: “Czy sezon się otworzył, czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?” Michał Czerniak ( Dyrektor Zarządzający Brill AV Media)

W ramach współpracy z Mice Poland na łamach gazety członkowie SBE wypowiadają się na temat: “Czy sezon się otworzył, czy to początek powrotu spotkań na żywo , jaką ten sezon ma specyfikę?” Michał Czerniak ( Dyrektor Zarządzający Brill AV Media) pisze:

Ruszenie rynku. Zostanie czy minie? Perspektywy

Przez ostatni rok oczekiwaliśmy powrotu do normalności i nowego początku dlatego teraz z pozytywnym nastawieniem patrzymy w przyszłość. Cieszy nas, aktualnie duże zainteresowanie  wydarzeniami stacjonarnymi i hybrydowymi. Wszyscy tęskniliśmy za emocjami związanymi ze spotkaniem i możliwością bezpośredniej rozmowy, teraz mamy okazję zaspokoić tę potrzebę. Wydaje się, że całkowite zamrożenie naszej branży tym razem nie dojdzie do skutku, gdyby jednak tak się stało, jesteśmy przygotowani, aby całkowicie, przestawić się na powrót do świata wydarzeń on-line.

Recent Posts