Założenia programu VI edycji Event Biznes

Założeniem programu Event Biznes jest przedstawienie możliwości zastosowania narzędzi z zakresu event marketingu w różnych aspektach działalności przedsiębiorstw, instytucji, stowarzyszeń. Pozycja eventu jako narzędzia komunikowania się i event marketingu jako znaczącego elementu zintegrowanej komunikacji marketingowej, wyraźnie się ugruntowuje. Są to narzędzia, których stosowania daje ogromny potencjał w realizacji celów biznesowych, budowania relacji, zarządzania w kontekście współczesnych wyzwań, jakimi są m.in. deficyt zaangażowania, zrównoważony rozwój, przeładowanie informacyjne. Ale jak je efektywnie wykorzystywać?

Program konferencji Event Biznes ma dostarczyć:
  • praktyczne rozwiązania w zakresie event marketingu
  • inspiracje wynikające ze światowych trendów i doświadczeń praktyków w obszarze kreowania eventów
  • wnioski wynikające z analiz trendów w socjologii, marketingu, rozwoju nowych technologii
  • wymianę doświadczeń pomiędzy praktykami stosującymi event marketing w swoich strategiach budowania marki, promocji, zarządzania i in.
  • wsparcie formalne i warsztatowe zleceniodawców organizacji wydarzeń dotyczące funkcjonowania w branży eventowej
BLOKI TEMATYCZNE:

W ramach bloków zaprezentowane zostaną przekrojowe analizy, studia przypadków projektów z wykorzystaniem różnego rodzaju wydarzeń, zmiany w przepisach prawach, dotycząca organizacji wydarzeń, uczestnictwa w nich i odpowiedzialności organizatorów oraz opinie zaproszonych ekspertów i praktyków.

Podczas konferencji Event Biznes wystąpią:

Andrzej Jaszczyszyn

Ekspert ds. social media, trener, coach ECPC, prezenter radiowy

Tak organizuje swoje życie było łączyć pasję z pracą.
Jako ekspert ds. social media jest związany z Grupą ZPR Media gdzie odpowiada za strategie komunikacji wszystkich marek medialnych w social media. Pracuje m.in. dla Radia ESKA, VOX, WAWA, tytułów prasowych i internetowych. Jako trener realizuje projekty szkoleniowe z zakresu komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych  oraz komunikacji marek w nowych mediach.  Z wielką pasją prowadzi programy radiowe i pracuje jako DJ na eventach.

Jens Mayer

Jack Morton Worldwide

Jens zbudował swoją karierę, pomagając markom tworzyć silne relacje z ludźmi, którzy są dla nich najważniejsi, poprzez marketing na żywo i marketing cyfrowy. Kieruje biurami Jack Morton Worldwide na rynku niemieckojęzycznym, współpracując z klientami, w tym Adidas, Novartis, SABIC, Here, Electrolux, BMW i innymi wiodącymi markami w branży motoryzacyjnej.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży marek, Jens ma szczególną pasję do integracji wydarzeń na żywo ze światem cyfrowym.
Wcześniej pełnił funcję dyrektora zarządzającego agencji eventowej. Zdobywał wiedzę w Informa Business Communication i IVBC. Pracował nad strategią marki Accenture, BMW, KPMG, Dell, Intel, Esprit, Hugo Boss, Ikea, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Hamburg oraz niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Dr James Morgan

CSEP

James Morgan jest głównym wykładowcą w dziedzinie projektowania i technologii eventowej na University of Westminster w Londynie. Założył Event Tech Lab- społeczność partnerską dla firm rozpoczynających działalność w zakresie technologii wydarzeń, programistów, specjalistów ds. eventów i inwestorów.

Jako ceniony mówca, pisarz i komentator branżowy, James oceniał nagrody branżowe na całym świecie. Pasjonuje się edukacją specjalistów od wydarzeń przyszłości. Interesuje się promowaniem standardów jakości, zrównoważonym zarządzaniem eventów i profesjonalizmem w branży eventowej. Został uznany za jednego z 100 najlepszych profesjonalistów Eventbrite w 2017 roku.

James jest jednym z 20 przedstawicieli branży Chang Chang wybraną  przez amerykańską publikację Meetings Net w 2017 roku.  Pracował na różnych stanowiskach w International Live Events Association. Pełnił funkcję wiceprezesa ds. Edukacji i wiceprezesa ds. zrównoważonego rozwoju i projektów specjalnych w Wielkiej Brytanii. W latach 2014-2016 angażował się również również jako ILEA Affiliate Chair dla regionu EMEA. Otrzymał najwyższe wyróżnienie ILEA, nagrodę J Robert Graves Pioneer za swoje zasługi dla stowarzyszenia w 2016 roku.

Konferencję Event Biznes będzie prowadził:

Krzysztof Łobodziński

Aktor, konferansjer, wokalista, prezenter radiowy.

W swojej pracy wykorzystuje zmysł obserwacji, refleks, intuicję i poczucie humoru.
Kocha poznawać nowych ludzi i słuchać ich historii. Uwielbia też opowiadać historie i hipnotyzować słuchaczy.
Po każdym poprowadzonym wydarzeniu upewnia się w tym, że jest na właściwym miejscu.

Wolne chwile spędza w kinie i przy fortepianie. Jeśli kiedyś scena przestanie go pasjonować, zostanie kierowcą miejskiego autobusu.

http://DobrzeProwadzacy.pl

http://facebook.com/DobrzeProwadzacy