Ukoo Poland

Ukoo Poland jest wyłącznym, polskim dystrybutorem innowacyjnych namiotów Stretch firmy RHI® – światowego lidera w swojej branży.

Produkowane w Kapsztadzie namioty stretch wyróżniają: najwyższa jakość, zgodność ze wszystkimi normami bezpieczeństwa, wytrzymałość, wodoodporność, niezawodność, modularność, wysokie walory akustyczne, prosta i szybka instalacja.

 

Namioty dostępne są w modelach modularnych i typu „Pająk”. Modularne występują w 3 różnych wielkościach – S, M, L i pozwalają dowolnie łączyć się ze sobą, aby uzyskać pożądany rozmiar i kształt np. prostokąt, formę litery L lub U, jeden lub wiele rzędów. Wszystkie mają wystandaryzowane długości boków. Namioty typu „pająk” przyciągają uwagę swoją unikalną, ośmiokątną formą oraz wielkością.

Współpraca z Ukoo to gwarancja obsługi wydarzeń przez ekspertów firmy specjalizujących się w dziedzinie wykorzystania namiotów Stretch do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i eventów plenerowych na terenie całej Polski m.in. na prywatnych imprezy okolicznościowych, eventów firmowych, wydarzeń promocyjnych i kulturalnych, festiwali, festynów i imprez sportowych.

Domeną Ukoo jest wynajem, sprzedaż i serwis najwyższej klasy namiotów RHI. Firma zapewnia również oryginalne akcesoria i części zamienne, szeroki wybór akcesoriów montażowych i dekoracyjnych, możliwość zamówienia namiotów na wymiar lub z logo, wsparcie techniczne, doradztwo w dopasowaniu optymalnej konfiguracji oraz elastyczne formy współpracy.

  

Kontakt:

Ukoo Poland

  1. Krasińskiego 108

05-080 Izabelin

Tel. +48 22 11 21 030

Mail: info@ukoo.pl

www.ukoo.pl

 

 

Recent Posts