Turystyczna Arena

Piękne, błękitne jeziora i zielone lasy – to Warmia i Mazury. Nie ma lepszego miejsca, by myśleć i rozmawiać o turystyce. Ani lepszego niż Expo Arena, by myśleć i rozmawiać o turystyce w nowoczesny sposób. Dlatego to właśnie w Ostródzie odbędzie się Tourism and Events Expo (TEE).

Nowa propozycja w kalendarzu imprez Expo Areny poświęcona jest turystyce biznesowej. To zarówno I edycja, jak również wyjątkowe wydarzenie wśród targów turystycznych w kraju – w całości oparte na formule B2B. To przede wszystkim spotkanie profesjonalistów i płaszczyzna komunikacji pomiędzy wystawcami – hotelami z całej Polski, centrami kongresowymi, muzeami, biurami promocji krajów, miast i regionów – a zwiedzającymi. Ze względu na branżowy charakter wydarzenia w grupie zwiedzających znajdą się touroperatorzy, przedstawiciele firm szkoleniowych i biur podróży oraz agencje eventowe nie tylko z Polski, ale również z wielu krajów europejskich. Aby uczynić komunikację między nimi jak najskuteczniejszą, Expo Arena stawia na rozwiązania nowatorskie w skali kraju, a jednocześnie decydujące o unikalności imprezy, czyli giełdę Hosted Buyers. Aranżowane spotkania wystawców i zwiedzających to idealna formuła do nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych i otwierania nowych dróg współpracy. Tematyka zasadza się na czterech głównych zagadnieniach – turystyce rynku MICE, medycznej, przyjazdowej i turystyce dla seniorów. Takie podzielenie treści umożliwia zapoznanie się z różnymi obszarami branży, a przez to stwarza możliwość poszerzenia oferty turystycznej. Wydarzeniu będą towarzyszyły profesjonalne warsztaty szkoleniowe dla hoteli przygotowane przez najlepszych specjalistów z branży.

W tym samym czasie w Expo Arenie będą się odbywały targi Hotele i Technologie – to znakomita okazja zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających, by poznać innowacyjne rozwiązania w zakresie funkcjonalności obiektów noclegowych.

Tourism and Events Expo, samą swoją lokalizacją, promują region Warmii i Mazur. Organizatorzy zapowiadają, że również aranżacja hal wystawowych będzie wyjątkowa i będzie nawiązywać do tego malowniczego regionu.

Na czym będzie polegało to nawiązanie? To będzie można zobaczyć w Expo Arenie 8-9 października.

Więcej informacji na www.tourismpoland.pl

TEE - Baner 1000x380px - Hosted Buyers

Recent Posts

Leave a Comment