Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona dostawców SBE dołączyła firma TSE!

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona dostawców SBE dołączyła firma TSE https://tse.com.pl/en/tse-group/ , która istnieje na rynku ponad 20 lat.

Firma zajmuje się planowaniem i realizacją wydarzeń specjalnych w zakresie techniki scenicznej. Dysponuje doświadczonym, ponad sześćdziesięcioosobowym zespołem stałych pracowników oraz jednym z największych w Polsce, magazynów sprzętu z nowoczesnymi  urządzeniami oświetleniowymi, multimedialnym i nagłośnieniowymi.  TSE Grupa rocznie realizuje ponad 500 różnych eventów począwszy od konferencji, spotkań, gal i pokazów mody przez wielkie, festiwalowe produkcje i wydarzenia specjalne. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania audiowizualne. Stale inwestuje w sprzęt, a od 2017 roku posiada system Black Trax, który umożliwia śledzenie osób i przedmiotów światłem, obrazem i dźwiękiem w czasie rzeczywistym. Swoje produkcje z sukcesem realizuje również poza granicami kraju: w Europie i poza nią. TSE Grupa to niezawodny, technologiczny partner na każdym evencie”

 

Firmę TSE w Stowarzyszeniu Branży Eventowej reprezentować będzie dwóch właścicieli: Łukasz Kubiak oraz Piotr Basek.

Łukasz Kubiak – założyciel i członek zarządu firm należących do TSE GRUPA. Sporą  część życia spędził we Francji, wyjeżdżając tam w wieku 13 lat. Studiował Historię Sztuki w Paryżu. Wrócił do Polski w połowie lat 90’tych. W 1996 roku wraz z Piotrem Baskiem założył TSE Laser & Sound. Do dziś zarządzają wspólnie tą i podobnymi firmami pod szyldem TSE GRUPA zapewniając obsługę techniczną ponad 500 imprez rocznie.  Z francuskiego okresu życia pozostało mu zamiłowanie do dobrego wina i muzyki punk rockowej. Włada biegle nie tylko językiem francuskim, ale również angielskim i hiszpańskim. Według niego, cecha, która pozwoliła mu osiągnąć sukces to, umiejętność konsekwentnego dążenia do celu. „Jak coś zaczynam to chcę skończyć z możliwie najlepszym wynikiem”

Piotr Basek – założyciel i członek zarządu firm należących do TSE Grupa. Od dziecka pasjonował się urządzeniami elektronicznymi podglądając je w witrynach sklepowych. W latach 90-tych był dwukrotnym Mistrz Polski Dj-ów. Grał w najlepszych, warszawskich klubach. Audiofil. W 1996 roku wraz z Łukaszem Kubiakiem założył TSE Laser & Sound, firmę, która jako pierwsza w Polsce, organizowała spektakularne pokazy laserów, a dziś jest liderem na rynku techniki scenicznej. Cechy, które pomogły mu osiągnąć sukces zawodowy to: upór, wytrwałość, uczciwość, odwaga i gotowość na zmiany. Zawsze stara się zapewnić najlepszą jakość tego co robi. Wierzy, że nowoczesne technologie ułatwiają ludziom życie. U innych ceni szczerość.

 

Życzymy firmie wiele sukcesów oraz owocnych kontaktów w Stowarzyszeniu.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Katarzyną Kwaśniewską, która odpowiedzialna jest za komunikację oraz podtrzymywanie relacji z klientem k.kwasniewska@tse.com.pl.

Recent Posts