TRYUMF™ – producent najlepszych trofeów w Polsce

Tryumf™ to polska firma rodzinna zatrudniająca blisko 200 osób, która od ponad 25 lat dostarcza trofea dla zwycięzców w różnych dziedzinach. Dba, by były różnorodne i niezwykłe oraz dostępne w szerokim wyborze, od ręki, poprzez setki sklepów partnerskich w Polsce.

Trofea Tryumf™ powstają w oparciu o własne projekty, tworzone przez zespół 16 projektantów firmy i produkowane są z zastosowaniem szeregu najnowocześniejszych technologii. Dzięki nim firma dostarcza najszerszą ofertę trofeów dostępną na polskim rynku – to ponad 3.500 wzorów, skrojonych na miarę potrzeb niemal każdej dziedziny sportu, biznesu, szkolnictwa, służb mundurowych, hobby oraz innych grup, gdzie nagradza się zwycięzców. Dodatkowo, zgodnie z trendami, firma oferuje rozwiązania, które z każdym rokiem stają się coraz ważniejsze – metody personalizacji trofeów, które realizuje z zastosowaniem nowinek technologicznych – Waterdrop, LuxorJet i innych.

Firma dba, by wspierać organizatorów imprez nie tylko poprzez szeroki wybór rozwiązań lecz także poprzez to co kluczowe w branży – dostawy zawsze na czas i na miejsce.

Każda z nich pozwala nie tylko na usprawnienia procesów produkcyjnych, ale również na optymalizację procesu zamówienia, obsługi klienta oraz możliwości personalizacji produktu. Dzięki temu Firma dostarcza 10 mln nagród rocznie spośród 3500 różnorodnych produktów.

Tryumf™ jest równocześnie jednym z największych producentów trofeów w Europie. Co roku ponad 10 milionów sztuk trofeów Tryumf trafia do odbiorców i organizatorów imprez w 40 krajach. Są wśród nich organizatorzy słynnych wydarzeń jak IRONMAN, British Cycling, Skargards, Königsforst-Marathon, Fundacja Bieg Rzeźnika, G&G Promotion – organizator Škoda Velo Toruń, Majka Days, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, Agencja Sportu i Rekreacji, Fundacja Marcina Gortata „Mierz wysoko”, Enea Bydgoszcz Triathlon, Barbarian Race, PKO Rzeszów Maraton i Półmaraton, ONICO Gdynia Półmaraton, PKO Festiwal Biegowy w Krynicy, Biegi Firmowe (Warszawa, Wrocław), Perły Małopolski, Instytut Uzbrojenia, MON, CBŚP, PZLA, PZM, AWF Wrocław, PGE Dystrybucja i wielu innych.

Firma została wielokrotnie doceniona i wyróżniona. Najważniejsze nagrody to m.in.: Gazele Biznesu Puls Biznesu 2009 oraz 2010, Diamenty miesięcznika Forbes, Euro Lider 2009, Lider Rynku 2009,  Przejrzysta Firma 2009, Solidni w Biznesie TRUST PARTNER 2009, Certyfikat – brązowy medal w konkursie Catalogue Of the Year według oceny zwiedzających Rema Days Warsaw 2016, 2017, 2018; Best Engravable Product Trophex 2017, 2018.

Tryumf™ wychodzi naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom, inwestuje w coraz to nowsze rozwiązania i doświadczenie pracowników. Pełne zadowolenie klienta to wyzwanie podejmowane z pasją każdego dnia.

 

Recent Posts