Renata Razmuk

    Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Od 1997 r. związana z Renault Polska. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez gdzie była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń: spotkań, konwencji produktowych, integracji, pikników, programów incentive travel, targów itp. W 2010 otrzymała nagrodę koncernu za najlepszy projekt komunikacji wewnętrznej Communication Function Awards „Eco2gether”. Pomysłodawca i organizator Wolontariatu Pracowniczego. W 2014 r. awansowała na stanowisko product managera segmentu M2S oraz samochodów elektrycznych terytorium EAST. Obecnie Key Account Manager w Dyrekcji Sprzedaży Zbiorowej i Specjalnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe dało jej szansę szerokiego poznania aspektów związanych z planowaniem i realizacją procesów projektowych, zdobycie umiejętności i praktykę w koordynacji zespołów niezależnie funkcjonujących pracowników, zarządzaniu projektami i sytuacjami kryzysowymi. Wszystkie te elementy na co dzień wpisane są w pracę skutecznego event managera działającego pod presją czasu.
    Poza pracą w korporacji realizuje swoją pasję do branży MICE działając jako Business Developement Director w nowopowstałej firmie scenograficznej Pracownia Kreativa oraz wraz ze swoim życiowym partnerem rozwija działalność MICE Concierge pod szyldem Agencji Interaktywnej Social Connect. Jednocześnie realizuje się organizując i biorąc udział w różnorodnych akcjach wolontariackich i charytatywnych. Od lat wspiera bezdomnych z warszawskiego dworca organizując odzież, obuwie i ciepłe okrycia. Stale również pomaga ubogim rodzinom ze Śląska dostarczając niezbędnych, codziennych rzeczy. Każda kolejna akcja charytatywna jest dla niej ciekawym wyzwaniem i dowodem na to, że warto pomagać.
    Osobowość Roku Mice Poland 2011.
    Przewodnicząca Jury pierwszej edycji konkursu MP Power Award 2012, w latach ubiegłych i obecnie członek Jury. Członek Rady Etyki przy SBE. Członek Jury konkursu Top Event przy Forum Branży Eventowej FBE.