Dagmara Chmielewska

  Dagmara Chmielewska – nowa dyrektor zarządzająca SBE, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z 20letnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii. 

  Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej. 
  Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II. 

  Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn “Osobowości i Sukcesy”. 

  Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300osobowym zespołem organizując najgłośniejsze polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe) . 

  O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London. 

  Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych. 

  Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce. 

  Dagmara Chmielewska jest pasjonatką psychologii i definicji eventu. Swoją wiedzą chętnie wspierać będzie również Państwa licząc na to, że i Wy wymienicie się swoim doświadczeniem zawodowym. 

  Kontakt: dagmara.chmielewska@sbe.org.pl lub tel : 508 458 871.