Studium Event Management

Studium Event Managment
– sposób na zawodowy sukces

Jesteś urodzonym organizatorem i już w szkole byłeś tą osobą, która na zapleczu każdego przedsięwzięcia spinała wszystko w jedną, spójną całość? Praca w ciągłym ruchu, twórcza i wśród ludzi to Twoje marzenie? A może już masz za sobą zawodowe doświadczenia w organizowaniu eventów i chcesz więcej? Bez względu na to, na którym etapie swojej drogi zawodowej w eventach jesteś, lub czy dopiero na nią wkraczasz masz dwie opcje – wszystkiego uczyć się sam, niestety na własnych błędach (a te, jak wiadomo kosztują), lub zdobywać praktyczne umiejętności oparte na doświadczeniu, a tym samym i błędach, innych.  Nie ma lepszej drogi do stania się mistrzem w swoim fachu, jak czerpanie od tych, którzy mistrzostwo już osiągnęli. Studium Event Management to odpowiedź na Twoje potrzeby, to właśnie tu wiedzę i umiejętności, które samodzielnie zdobywałbyś latami, podadzą Ci ludzie, którzy t e drogę już przeszli i z sukcesem pracują w Twoim wymarzonym zawodzie prowadząc własne biznesy stoją za sukcesem wielu eventów w Polsce i za jej granicami. 

Program i wykładowcy

Program studium powstał we ścisłej współpracy Wydziału Zarządzania UW i Stowarzyszenia Branży Eventowej. Podstawowym celem studium jest przekazanie szerokiej wiedzy dotyczącej event managementu (zarządzania projektami eventowymi). Zajęcia koncentrują się przede wszystkim na praktycznych aspektach zawodu event managera, jednak z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Nasi wykładowcy to przedstawiciele branży eventowej: właściciele agencji eventowych, osoby zarządzające obiektami eventowymi, specjaliści CSR oraz kadra naukowa Wydziału Zarządzania UW. Dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem nabywanymi przez wiele lat przy organizacji wydarzeń różnej skali w Polsce oraz za granicą.

Dla kogo jest Studium Event Managment?

Studium Event Managment skierowane jest zarówno do osób, które są zainteresowane pracą w zawodzie Event Managera jak i tych, które zajmują się już organizacją wydarzeń na co dzień i chciałyby usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje. W szczególności zajęciami powinni zainteresować się pracownicy agencji eventowych, reklamowych i PR, firm HR, pracownicy korporacji, hoteli i obiektów eventowych, przedstawiciele administracji publicznej, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH EDYCJI

EDYCJA I

EDYCJA II

EDYCJA III

EDYCJA IV

EDYCJA V

EDYCJA VI

EDYCJA VII

EDYCJA VIII

EDYCJA IX

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH EDYCJI