Stowarzyszenie Branży Eventowej  zaprasza w podróż do czasów PRLu

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) przy okazji spotkań członkowskich stara się zaskakiwać swoich członków nowymi pomysłami i koncepcjami spędzenia ze sobą czasu.

9 maja 2019 roku odbyło się spotkanie członkowskie, na które zostali zaproszeni również goście spoza stowarzyszenia: media branżowe, organizacje branżowe, partnerzy Stowarzyszenia.

Tym razem rozmowy branżowe odbywały się w niezwykle radosnej atmosferze. Sceneria również była wyjątkowa, ponieważ członkowie SBE mieli okazję odbyć podróż w czasie. Przenieśli się do czasów PRL za sprawą wyjątkowego miejsca: Muzeum Życia w PRLu, które było gospodarzem tego wydarzenia a spotkanie to stanowiło branżową inaugurację Muzeum. Gospodarze zachwycili swoją otwartością oraz stworzyli prawdziwą atmosferę czasów, kiedy rozmowy były kontrolowane, jedzenie dostępne na kartki i poruszaliśmy się po polskich szosach autem luksusowym czyli oczywiście niezapomnianym Fiatem 126p. Welcome drink w postaci klasycznej butelki oranżady był miłym akcentem na rozpoczęcie podróży w czasie.

W głośnikach brzmiały znane i lubiane piosenki jak „ Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Chałupy Welcome To” czy „ Autostop”.

Wszyscy czuli się swobodnie jak „u cioci na imieninach”. Tym bardziej, że nie zabrakło tradycyjnego śledzika, sałatki jarzynowej, jajek z majonezem, ryby po grecku, czy galaretki. Wszystko wspaniale przygotowane przez firmę Empresa Catering, partnera wydarzenia, którzy zadbali również o wyjątkową aranżację stołów, fantazyjne menu i kartki reglementacyjne oraz strój kelnerów, którzy już na wejściu z uśmiechem na twarzy witali gości słonymi paluszkami i ciągnącymi krówkami.

A że „śledzik lubi pływać” nie było by prywatki bez degustacji polskiej wódki. Drinki z dodatkiem soku z ogórków kiszonych zachwycały podniebienia instruktorów kulturalno- oświatowych. O to by na stole nie zabrakło polskiej czystej zadbała firma Events Factory. Dla chętnych była również tradycyjna kawa z fusami i czaj.

Uczestnicy swobodnie wymieniali się kontaktami o co zadbał Grzegorz Turniak z Akademii Rekomendacji. Wydarzenie miało również charakter międzynarodowy.  Gry zespołowe przeprowadził Brian Allan (Szkot) z Rock Your Business. Towarzyszył mu znany chorwacki muzyk ENKO (Warszawa stała się punktem jego zagranicznej trasy koncertowej).

Oczywiście była też część oficjalna wydarzenia. Obecni obywatele i obywatelki przywitali brawami reprezentantów firmy TSE, którzy dołączyli do grona firm członkowskich SBE. Nastąpiło także uroczyste rozdanie certyfikatów członkowskich firmom, które ich nie otrzymały w poprzednich edycjach spotkań członkowskich.

Na koniec zostało zaprezentowane nowe logo Stowarzyszenia Branży Eventowej, zaprojektowane przez grafików Drukarni ASAP, którzy wygrali konkurs organizowany wśród firm członkowskich.

Oficjalne wprowadzenie nowego logo  nastąpi w czerwcu 2019 roku.

Goście rozeszli się w iście radosnych nastrojach i z pieśnią na ustach, a przede wszystkim optymistycznie nastawieni przed zbliżającym się, intensywnym sezonem imprez letnich.

Recent Posts