Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronatem 86 Stars Show – największej impreza motoryzacyjna Podbeskidzia

Już tylko dni dzielą nas od spotkania w Hali Pod Dębowcem na największej imprezie motoryzacyjnej Podbeskidzia – 86 STARS SHOW organizowanej przez Projekt 86 w dniach 16 – 17 Czerwca 2018.

Druga edycja wydarzenia, które w ub. roku zgromadziło kilkunastotysięczną publikę tym razem organizowana jest w formie targów. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji nie tylko dla fanów motoryzacji. W programie m.in. – wystawa samochodów nowych i techniki motoryzacyjnej – wystawa kilkuset samochodów tuningowych i customowych, – wystawa samochodów rajdowych i wyścigowych – motoscoss – FLY BAG – drift i drift taxi, – wystawa supersamochodów Ferrari, Lamborghini – możliwość wykupienia przejażdżki na miejscu – rowerowe strefy sportu dla najmłodszych, – karting – crazycart,pokazy RC – food trucki i wiele innych Wydarzenie pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała rozwija i promuje kulturę motoryzacyjną w regionie Podbeskidzia. Jest też doskonałą okazją dla przedsiębiorców do zaprezentowania się lokalnej publice a dla odwiedzających nie lada atrakcją i możliwością obcowania z najlepszymi projektami samochodowymi w regionie. Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze weekendu 16 – 17 czerwca 2018, koniecznie wybierz się na 86 STARS SHOW Pod Dębowiec. Bilety wstępu w cenie 25 zł. Dzieci do lat 12 wchodzą gratis.

link do aftermovie z zeszłego roku https://www.youtube.com/watch?v=KLWGfpsOzow

 

Supersamochody w Hali Pod Dębowcem

W czasie Bielskich Targów Motoryzacyjnych 86 Stars Show 16 – 17 czerwca 2018, publiczność odwiedzająca wydarzenie będzie mogła z bliska poznać i zobaczyć ponad 20 różnych supersamochodów takich jak Ferrari, Lamborghini, Mc Laren, Aston Martin, Audi, Dodge Viper czy elektryczna Tesla!

Flotę aut dostarczy m.in. Gliwicka firma Autoprezent.pl.

Czym są superauta i dlaczego wzbudzają taki podziw?

To samochody o ponadprzeciętnych, wręcz super osiągach, których aerodynamiczna i superlekka konstrukcja połączona z wysokimi mocami 500 KM+ pozwalają na przyspieszenia od 0-100 w okolicach 3 sekund i często mocno przekraczają prędkość maksymalną ponad 300 km/h. Równie spektakularne są ich ceny od kilkuset tysięcy do często ponad miliona zł za niektóre modele.

Projekt 86 organizując Bielskie Targi Motoryzacyjne umożliwia zobaczenie z bliska, zrobienie zdjęć a nawet przejażdżkę w roli kierowcy czy pasażera wszystkim miłośnikom motoryzacji, którzy jeszcze nie widzieli kultowych Ferrari, Lamborghini czy Aston Martina którym jeździ m.in. James Bond.

To jedna z wielu atrakcji czekająca na mieszkańców Podbeskidzia, którzy zamierzają 16 i 17 czerwca odwiedzić halę Pod Dębowcem!

Recent Posts